alfa romeo 159 mat crna

alfa romeo 159 mat crna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
najljepsa alfa za mene,morao sam je odradit po svom cejfu...da imam istu ovako bi izgledala :icon_smile:
rebrush
evo kad sam uploadovao primjetio sam da nisam ispred upaljenih farova malo pobijelio pa ovom okviru ispred,nije velika greska,ispravit ce se :D
original
alfaromeo15933.jpg

by tvrdoglavi
alfamatcrnaboja.jpg

HR
LINK
 
Član
hr sam otvorio i ne smijem ga komentarisat.... ti znas sto :D

a inace ovako na manjoj res je fin rad ;)
 
ibizasa je napisao(la):
hr sam otvorio i ne smijem ga komentarisat.... ti znas sto :D

a inace ovako na manjoj res je fin rad ;)

ne znam,mislis da je rad mutan :icon_confused:
jbg mora biti jer je to mat boja,refleksije na toj boji ne postoje nego se razliju i nejasne su...a ovo sam sve iz glave radio,nisam nikakav tutorijal koristio :D
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
donor felgi je isto tako izgledao,ne vide se gume samo felga :D
sto rece ovaj iznad i ne primjeti se tako na maloj slici .. al kad se uveca :lol: zadnja felga u zraku , a gume ni na mapi :D

ja pojma nemam o tom ps-u , al trebo si druge felge ovdje :icon_biggrin:
 
Član
fino i lijepo al primjecujem da vecina radova u ps auta nemaju gotovo gume,,,nego dto veca felga,,,to izgleda lijepo al treba da se taj rad moze odraditi u stvarnosti
 

Ryu

Član
svidja mi se sto nisi nista mijenjo oko dizajna auta,savrsenstvo se ne moze poboljsat ;)

samo si trebo druge felge
 
Legend
ma ovo je odlicno druze,jedino malo refleksije na staklima,prejake su,i sjena je malo problematicna,kao da lebdi u zraku al ostalo je super:cool:
 
Član
Meni je ova alfa jedno od najdrazih auta ikad napravljeno, i sva mi je predobra i fabricko jos kad bi imo ovako sta zakucano kao na tvojoj preradu :cool::cool::cool:

Ajd uradi jos jedan sa istim autom samo felge i zatamni neku fino pozadinu i mocnu boju :cool::cool:

Kad ima padne cijena ima da si kupim je nekad ako Bog da :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top