Alfa Romeo 1.4 Twin Spark

Alfa Romeo 1.4 Twin Spark

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://akcrankshaft.com/forum/showthread.php?tid=8102

evo ovdje ima sve o autu, nadam se da nije zabranjeno stavljati link drugog fruma :D

ma ja se ne bi slozio da je gore od prosjeka, srednja klasa auta sa malo sportskog duha, i to je to
 
Član
izvrsena proba novih feluga:cool:

01022011300.jpg

01022011301.jpg

01022011303.jpg
 
Član
Bio je jap na njoj, skinuo ga prije mjesec dana, al ide opet nazad za koji dan:icon_twisted:
 
Član
;) ide fino, s obzirom da je 1.4, a trosi, oko 9-10 l gradske, otvorene oko 6l, nije bas stedljiva:cool:
 
Član
alfa preodlicna, s obzirom kako ide trosi ok :)

kad sam uzimao auto bila je drugi izbor,prevenstveno radi dijelova ..ali je bas prejaka ;)
 
pa dobro nije joj losa potrosnja, tako trosi otprilike i moj Fiat Bravo 1.4 12v, znaci na otvoreno mi 6 litara trosi,mozda i manje malo ali kad bi se davio i vozio ko po jajima :D a ovako kroz grad od oko 7 litara lagane voznje,a malo zesce gradske voznje potrosi preko 8 litara,mozda 9 ali u najgorem slucaju :D zadovoljan sam i ja potrosnjom,moze da bude i ekonomican kad se hoce :D
super ti je Alfa i meni je bila u konkureniciji za izbor auta kojeg cu kupit :D al eto igrom slucaja kupih Fiat Bravo 1.4 12v i ne kajem se,ali mislim da ne bi ni s Alfom lose prosao :D fini su ti Italijani svi,udju nekako pod kozu :D lako se vezes za njih :) ItalianJob je to :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top