Alfa 156 2.0 TS

Alfa 156 2.0 TS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da vam predstavim svoj automobil, to je Alfa Romeo 156 2.0 TS
snaga motora: 114kw tj. 155KS, 4 vrata, crna, full oprema ( crvena koza, el siber, klima, el podizaci stakala , el retrovizori, maglenke ..i ono standardno... ) evo neke od slika i ja bih uradio neki tuning pa molim preporuke ..

 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ljepotica prava.Motor odlican,sve 5 ;)

a hvala na komplimentu :icon_smile:
ma bit ce jos ljepsa .. malo sam uredio carbonom .. moram jos unutrasnjost poslije uslikati .. samo neznam koji auspuh da radim i koji sportski filter i to ..
 
Član
nino2210 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ljepotica prava.Motor odlican,sve 5 ;)

a hvala na komplimentu :icon_smile:
ma bit ce jos ljepsa .. malo sam uredio carbonom .. moram jos unutrasnjost poslije uslikati .. samo neznam koji auspuh da radim i koji sportski filter i to ..

jedina serija alfe koja mi se svidja;);););)
 
Član
Ma sta ce ti tuning na ovo m dobro je i ovako :D:cool:

Samo vece felge ,xenone sputit malo i eto :icon_smile:
I moze neki nastavak na auspuh
 
Član
iskreno mislio sam staviti 17-ke i xenone sad od plate, a auspuh i sportski filter iducu platu dati na to :)
 
Član
hvala svima .. a da vas pitam preporuku za uspuh da stavim 4 rore (2 lonca na 2 strane) jer je u nje 4-2-1,, od samog motora, bil valjalo da bude 4-2-2 auspuh, i koji da stavim
 
Član
jao koji auto, unutrasnjost premocna
ja da sam na tvom mjestu ne bih se igrao sa tolikim brojem rora, mislim da je kakav fin izduv sa dvije rore dovoljan
ne trebas je puno kindjurit da bi bila bolja, ovako je premocna:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jao koji auto, unutrasnjost premocna
ja da sam na tvom mjestu ne bih se igrao sa tolikim brojem rora, mislim da je kakav fin izduv sa dvije rore dovoljan
ne trebas je puno kindjurit da bi bila bolja, ovako je premocna:cool::cool:

ma ne mislim je kindjiriti samo sam mislio staviti GTA look zadnji bumper i prednji ako nadjem jer je tamo 4 auspuha.. jer mi je to zelja..a daj pomozite kakav bi zvuk njoj bio predobar i sportski filter .. jer ja nemam nikakve prestave o tome
 

SL7

Član
Ako razdvojis lonce moguce powecanje snage rasterecenje motora stim da koristis i sportski filter zraka;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top