Alfa 147

Alfa 147

Član
pozdrav..
iz određenih razloga sam morao prodati svog accenta ..pa mi je pod oko zapala alfa 147...a sada mi par ljudi kazu da bas nevaljaju da elektronika i djelovi brzo odlaze i da se puno kvari :icon_sad::icon_sad::icon_sad: ...pa me zanimaju vaša mišljenja o tom autu ako itko ima iskustva s tim :cool:

Hvala
 
Član
ma to je sve navikano,ko i za svaki auto,novi moze bit gori od polovnog,ja mislim da tu nema pravila,bitno dobro pregledat auto i nikud nezurit ;)
 
Član
mare_07 je napisao(la):
pozdrav..
iz određenih razloga sam morao prodati svog accenta ..pa mi je pod oko zapala alfa 147...a sada mi par ljudi kazu da bas nevaljaju da elektronika i djelovi brzo odlaze i da se puno kvari :icon_sad::icon_sad::icon_sad: ...pa me zanimaju vaša mišljenja o tom autu ako itko ima iskustva s tim :cool:

Hvala

Samo slušaj seljake i daleko ćeš dogurati u životu.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
mare_07 je napisao(la):
pozdrav..
iz određenih razloga sam morao prodati svog accenta ..pa mi je pod oko zapala alfa 147...a sada mi par ljudi kazu da bas nevaljaju da elektronika i djelovi brzo odlaze i da se puno kvari :icon_sad::icon_sad::icon_sad: ...pa me zanimaju vaša mišljenja o tom autu ako itko ima iskustva s tim :cool:

Hvala

Samo slušaj seljake i daleko ćeš dogurati u životu.:cool:

;)
 
Top