Alfa 147 JTD ????

Alfa 147 JTD ????

Član
Jel OK ova cijena za ovu alfu, nesto mi ovo ko i povoljno previse pa mi malo sumnjivo da nije lupano i tak :icon_question:

http://www.pik.ba/artikal/2277097/automobil-alfa-romeo/

I koji je raspon sarafa na ovim alfama ?!

Mmam neku musteriju za stila , pa listam oglase nadjo ovu alfu nije puno para a 2005 godiste!

Pa ca cujem misljenje cijenjenih kolega forumasa?! :icon_smile:
 
Član
Cijena joj je smijesna! Ne znam sto je ovako jeftina,pogotovo ova redizain! A raspon sarafa je 5x98! ;)
 
Član
Cijena je povoljna, motor odgovara jedino felge bi trebalo promijenit :D

Trebo bi otic pa pogledati to cak bi mi i ostalo nesto para za sminku kad bi to mijenjo, uvijek ima malo rizika dal je to sve OK :icon_question::icon_rolleyes:
 
raspon je 5x98

Ovo je meni presumnjivo jer nema Boga da ona moze biti tako jeftina, pogledaj na mobile.de npr koliko kosta ovo godiste jtd pa onda dodaj na to troskove po katalogu i ostale troskove pa skontaj da se za te pare ne moze uvuci ovo auto, po meni smijesno niska cijena tako da i ne vjerujem da je sve ok, a i ti bi mlado auto za smijesne pare, vjeruj mi pazi da se ne opeces ;)
 
Član
Covjek je gore napisao da je prodao auto ova mu stoji njemu je u cilju da je se rjesi daj mi samo br od lika jer sam ja ovakvu jednu gledao u tesnju totalno unistena otidji probaj vidi je cjena je ok jer ipak je to jtd motor a sumljam da je kilometraza ta otidji vidi diagnostika i to je to auto imas jos nisi prodao dogovoris ako prodas da ti doveze u srebrenik;)
 
Član
Pa moguce i da je OK qa moguce i da nes nije uredu :D evo odgovorio je na PIK-u sve sta i kako pa sad :icon_rolleyes: kaze ...kaze da je godinu i po kod njega kupio je povoljno sa 77 000km udarena bocna vrata kad je kupio pa on to uradio sada ima 133 000 na satu, dijagnostiku mogu ponijet i sa sobom ima kod rodjaka drzi servis pa provjerit tu kilometrazu i ono bitnije trapove ...

najbolje otic pa vidjet mozda ak' valja sve dobro i jeste ak' nije nes' uredu vratit se kuci i ajd' :icon_rolleyes:
 
Član
cijena je niska ali nije bas preniska.
moja je prije dvije godine placena 9.600KM, i tada je bila prilicno jeftina. Udarana jeste, i to u vrata i mozda i blatobran, nebitno, cijela je lakirana i ja sam zadovoljan sa autom.
E sad ova je stara 6 godina, mojoj je bilo 7, ali tu je i oprema, npr ova nema kozu,moja ima, ima komande na volanu koje ja nemam, ima mozda jos nekih razlika ali kad podvuces crtu, mozda je auto odlicno.
jedino je kilometraza sumnjiva ali to ti nista ne znaci,ako je odrzavana nema zima,a ako nije kilometraza je svakako nebitna.
Mozda covjeku i ne znaci mnogo 500KM, nego gleda da sto prije proda auto:icon_question:
Uglavnom sretno.;)
 
Član
Evo sta je meni odgovorio..
P: Jel ima sta ulagati u vozilo i dokad je registorvana.
O: Nema drug,ja sa njom stalno idem u italy i to sve je normalno i pod kontrolom stim da mu zupcasti nisam mjenjao pa ko kupi neka i mjenja sebi ako hoce a trgistrovan je do jula
Po meni kupuj i otidji da je vidis ne koasta te a bice ti kasnje zao ako ode ovako ces bar moc reci nije valjala po meni je lik ok jbg ipak je on to nasao jeftinije u italy samo ne gleda da puno zaradi ko ovi neljebi od auto kuca vec da proda;)
Ako imas diagnostiku ne znam sta cekas obavezno probaj a ako probas i kupit ces osim ako nije grob a nadam se da nije:smajli31:
 
Član
alfa je zara, sto jest jest
meni se sve vise i vise svidja ovaj auto, jtd je zito u njoj
bas bi volio da se usrecis, ova se ako nista cini utegnuta
ostalo ces vidjet kad odes da je probas:icon_smile:
 
Član
Nema lika trenutno kuci u Italy je pa kad dodje trebo bi otic pogladat moguce i da je sve OK ,kosto delles rece nema narod ni para :icon_rolleyes: a ovaj kupio vec drugo auto
 
Početnik
Kao sto vec neko rece nemora znaciti da je auto u banani,jednostavno covjeku trebaju pare i to je to.Ako si u mogucnosti cim se vrati otidji pogledaj jer alfa je predobra sa slika druze :cool:
 
Top