alfa 147 jtd problem sa kvacilom

alfa 147 jtd problem sa kvacilom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.



kada ubacim u brzinu cuje se neko duvanje,zvizdanje,grebanje sta znam..kvacilo mi nekako ne odvaja lepo pa mislim da je druk lezaj ali nisam siguran..visoko odvaja,kada izbacim iz brzini i pustim kvacilo motor normalno radi..takodje imam problem i sa turbinom,cim predje 1000 obrtaja pocinje da zvizdi i huji,ne znam koliko je ostecena i koliko jos mogu da vozim tako i sta je najboljeda uradim...! sto se tice problema sa kvacilom ne znam koliko kosta ta popravka i da li treba menjati kompletan set..

Petar Tubic je napisao(la):



kada ubacim u brzinu cuje se neko duvanje,zvizdanje,grebanje sta znam..kvacilo mi nekako ne odvaja lepo pa mislim da je druk lezaj ali nisam siguran..visoko odvaja,kada izbacim iz brzini i pustim kvacilo motor normalno radi..takodje imam problem i sa turbinom,cim predje 1000 obrtaja pocinje da zvizdi i huji,ne znam koliko je ostecena i koliko jos mogu da vozim tako i sta je najboljeda uradim...! sto se tice problema sa kvacilom ne znam koliko kosta ta popravka i da li treba menjati kompletan set..u pitanju je ALFA 147 JTD

 
Član
Jel ti to u nekoj brzini npr1.2.3 ili u bilo kojoj i dali kad izbacis iz brzine i pritisces kvacilo ima ikakvih zvukova jel u svakoj brzini se cije.Najbolje je sve ako se utvrdi da je do lamele a ne do mjenjaca a moze se i samo druk lezaj ako je ostalo u ok stanju rece ti mehanicar i ako si u frci s lovom pa nek ore dokle more.:icon_smile:
 
raymo je napisao(la):
Jel ti to u nekoj brzini npr1.2.3 ili u bilo kojoj i dali kad izbacis iz brzine i pritisces kvacilo ima ikakvih zvukova jel u svakoj brzini se cije.Najbolje je sve ako se utvrdi da je do lamele a ne do mjenjaca a moze se i samo druk lezaj ako je ostalo u ok stanju rece ti mehanicar i ako si u frci s lovom pa nek ore dokle more.:icon_smile:

kad stisnem kvacilo i ubacim u prvu ili rikverc cuje se kao da grebe nesto...kad pustam kvacilu u brzini tesko krece isto se cuje kao da grebe...prebacivanje u 2 3...se manje cuje...par njih mi je reklo da je druk lezaj ali se bojim da nije sjebao i korpu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top