Alfa 145 1.4 TS

Alfa 145 1.4 TS

Član
Pozdrav,
Evo od prije 14 dana ponosni vlasnik alfe 145 1.4 TS
Slike idu :)
 

Prilozi

  • Picture 083.jpg
    Picture 083.jpg
    116,8 KB · Pregleda: 23
  • Picture 078.jpg
    Picture 078.jpg
    102,1 KB · Pregleda: 15
  • Picture 079.jpg
    Picture 079.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 18
  • Picture 080.jpg
    Picture 080.jpg
    100,8 KB · Pregleda: 15
  • Picture 082.jpg
    Picture 082.jpg
    60 KB · Pregleda: 32
Član
prelijepo auto...meni je bila ozbiljna opcija ali radi dijelova i nagovora jarana odlucio sam se za slican bravo :)..
kakvi su planovi ja sam vec bi skovao neke za 145icu..moze se extra srediti
 
Nek bude sa srecom,imao sam ovakvu alficu 2000 godiste bila,junior oprema,isti motor,felgice i vozio je od 2007 do 2009g,znaci dvije pune godine bez ikakvog ozbiljnog kvara,par sijalica zamijenio i to je to....a kad sam je trebao kupiti dosta ljudi me pokusalo odgovoriti od te kupovine,kazu alfa se kvari,skupi dijelovi,servisi itd..al ja ih nisam hvala bogu poslusao i nisam se pokajao ni sekunde,opet abd u buducnosti mozda ljegne 159-ka...
 
Član
problem je sto nema puno majstora koji su sposobni to popravljati i onda dode da ta auta ne valjaju...a golf 2 je najbolji jer ga popravljas svaki mjesec ali djelovi su od 10-20 km....i vozis se u kanti, realno u odnosu na npr. ovo auto s tim da im je cijena tu negdje ...
ma sve su to kod nas babske price o italijanima...
 
Član
I ja sam svasta toga morao da slusam o italijanima, ali mislim da se nisam zeznuo. Ja sam sada za sada prezadovoljan autom, a za te pare tesko da se moze naci auto slicnog kalibra :) A sto se tice sredjivanja, nista pretjerano s vana... recimo trazim sada zadnji spojler za nju, spustiti je malo. A vise planiram da radim oko motora, cak razmisljam o turbo varijanti. Pa polahko, valja i para za sve zacrtano skupiti :)
 
armin225 je napisao(la):
I ja sam svasta toga morao da slusam o italijanima, ali mislim da se nisam zeznuo. Ja sam sada za sada prezadovoljan autom, a za te pare tesko da se moze naci auto slicnog kalibra :) A sto se tice sredjivanja, nista pretjerano s vana... recimo trazim sada zadnji spojler za nju, spustiti je malo. A vise planiram da radim oko motora, cak razmisljam o turbo varijanti. Pa polahko, valja i para za sve zacrtano skupiti :)

Ja bi nju samo zatamnio i nista vise,mozda taj spojler,ne znam jel mislis na fabricki ili neki No name ??ja sam na svojoj imao originalni zadnji spojler
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
armin225 je napisao(la):
I ja sam svasta toga morao da slusam o italijanima, ali mislim da se nisam zeznuo. Ja sam sada za sada prezadovoljan autom, a za te pare tesko da se moze naci auto slicnog kalibra :) A sto se tice sredjivanja, nista pretjerano s vana... recimo trazim sada zadnji spojler za nju, spustiti je malo. A vise planiram da radim oko motora, cak razmisljam o turbo varijanti. Pa polahko, valja i para za sve zacrtano skupiti :)

Ja bi nju samo zatamnio i nista vise,mozda taj spojler,ne znam jel mislis na fabricki ili neki No name ??ja sam na svojoj imao originalni zadnji spojler

Zatamnjivanje definitivno, a zadnji spojler onaj fabricki njihov. Nekako mi je taj najnormalniji za nju, bez da ispadne pretjerano.
 
Top