akumulatori black horse??

akumulatori black horse??

Ima te li iskustva sa ovim akumulatorima,jel ovo valja ili ne,obzirom da je cijena dosta niza od ostalih proizvodjaca?
 
Član
ako ti je benzinac slobodno uzmi i ako kod moje seke na dizelu radi evo 2 godina bez problema. nece ti ni jedan aku biti dobar ako ti ne puni kako treba ;)
 
AmmaR84 je napisao(la):
ako ti je benzinac slobodno uzmi i ako kod moje seke na dizelu radi evo 2 godina bez problema. nece ti ni jedan aku biti dobar ako ti ne puni kako treba ;)

benzin/plin ,odlicno puni jer ovaj sad akumulator sto mi je u autu je star 6 godina,radi i on jos,al osjetim teze pali kako je malo zahladnilo,sto znaci da je krajnje vrijeme kupiti drugi.
 
Član
leonardo_kemo je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
ako ti je benzinac slobodno uzmi i ako kod moje seke na dizelu radi evo 2 godina bez problema. nece ti ni jedan aku biti dobar ako ti ne puni kako treba ;)

benzin/plin ,odlicno puni jer ovaj sad akumulator sto mi je u autu je star 6 godina,radi i on jos,al osjetim teze pali kako je malo zahladnilo,sto znaci da je krajnje vrijeme kupiti drugi.

ja se ne bi puno razmisljao, uzeo bi black horse na tebi je da odlucis;)
 
Član
kod mene ej white horse na polovnjaku -benzin/plin , isti hepek samo druga linija proizvodnje, ovi gelirani akumulatori, godina vec i nikakvih problema, pojacalo non stop radi jer je prikopcano na kazic direktno,:D
 
Poznati i dobri autoelektricati kazu za crnog konja:"Bjezi od toga koliko god te noge nose"..Kupi Toplu i cao ;) Ja sam na dizelu derao toplu 4 godine, sada opet uzeo drugu ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Moj trajao oko 2 godine, prije par dana stavio Toplu. Mislim da je dvije godine malo.

sve kako se kome potrefi koji akumulator, neko ima dobro iskustvo sa toplom, neko sa b.horse, neko sa vesna,munja .. ja sam imao lose iskustvo sa munja,vesna akumulatorima, dobro iskustvo sa bosch ,varta i topla
 
ne znam,ne mogu biti pametan,al eto kako god se uzme nije tolika razlika da bi covjek razmisljao,mozda cu ipak uzeti nekog provjerenog,dugogodisnjeg proizvodjaca.
 
Član
Sve zavisi koliko si mislio uloziti u akku

evo ti provjereno ;)
http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=293&category_id=41&option=com_virtuemart&Itemid=41
 
Top