akumulator

akumulator

Član
da ne otvaram novu temu.... koji aku uzet za ovu moju kociju, 45, 53 ili vise Ah :icon_question: trenutno je unutra 6god stara varta blue, pri kraju a i vrijeme da se zamijeni.... koju marku ganjat, jacinu, dal da stvaljam jace ili? te za zenicane, imal uzet ista drugo, "brand name" sem one munje i crnog konja kod nas i gdje :icon_question:
 
Član
e bem ti i smograd... obisao ga uzdus i poprijeko, nigdje na stanju nemaju neki od neka 53ah, tipa exide, varte i sl... samo ovi "divljaneri" po 80-tak km... munje, gromovi, beli, crni "konjevi" i ta kompanija... ugl. narucio vartu, naravno novu,..
 
Član
meni 2,9 motor palio akku od 85Ah...vise od godinu dana...dosao mi u autu star godinu i po....sad je black horse 97Ah,upali dok dirnes kljuc :lol: :lol:
80+ Ah i nemas brige,mada i nesto slabiji moze pogurat
motor je u ssangyongu,mercedesova licenca,dizelana tj cumuras :D
 
Član
joj edo, gdje cu 80 i vise ah u fabku, ne moze ni stat, mali ide, oni oko 50-tak radi alternatora i to je to, nemam ja nista elektronike, samo lampicu od rucne i rezervu :D

a jbg, zaboravi na muhu skroz...
 
da ne otvaram i ja novu temu..interesuje me koji akumulator da uzmem za omegu 2,0 benzin. trebam starom ujutro uzeti a nemam uopste predstave koliki bi trebao. treba li vise od 60tak Ah ??
 
Član
benzinci su tako oko 50-tak, ovi manji npr, fabia kod mene 44ah tvornicki, a u tu omegu po autodati ide 55ah
 
Top