akumulator

akumulator

Član
interesuje me koji je najoptimalniji akumulator za mecku 240d
i ispod koliko da ne uzimam ...
i ima li ko kakav polovan iz nekog sranca,ili da je ostao ili neka slicna situacija...
 
Član
Kod meen je u 190d neki od 77Ah a i za taj ganjaj neki od 74 do 80Ah i trebalo bi bit OK :)

A polovan se ne ispalti uzimat ne znas nikad kakav je bolje nov sa garancijom pa neka je i slabija neka marka nego neka jaca marka a koristen 2-3 godine i vise :p

Black Hors nisu skupi a garancija 2-3 godine kod nas ovdje 3 godine u ovoj radnji daju garanciju na njih a u inozemstu je valjda 5 tako sam cuo tak cim je tolko garancija znaci da valja :)
 
Član
drug kod mene je vec dvije godine vartin od 70 Ah i veoma je dobar...
sto jaci to bolji...uzmi vartin, jeftiniji je od bosch-a a nije los, stavise, za mecku 123 taman;)
 
Član
NA taj motor preporuka 100Ah (jedan mi frend voza 123 2.0D a brat mu 123 2.4D) i oba 100Ah jer kako kazu sve ispod nula!
 
Sve lijepo objasnjeno u prethodnom linku... Znam da cijena igra veliku ulogu, al ti je Varta jedna od najboljih (pogotov Blue Dynamic ili Silver Dynamic za extremnije uskive). Polovan Aku.... nije on dzaba izvadjen iz kola...
 
Član
Black Horse ti je dobar moj stari ih je uzimo i za kamion i za auto ... i ako budesh kupovo uzmi prekoputa Neshkovic benz. pumpe ima prodavnica samo akulumatore prodaju ...ako bude reklamacije oni ce ti odma dati drugi, neces morati cekati. :icon_smile:
 
Top