Aku golf 4 TDI 74kw

Aku golf 4 TDI 74kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto naslov kaze,koji aku odgovara za golf 4 tdi 74kw,ne interesuje me marka,nego jacina,tj koji tvornicki dolazi??hitno je.hvala
 
Član
Brane984 je napisao(la):
Kao sto naslov kaze,koji aku odgovara za golf 4 tdi 74kw,ne interesuje me marka,nego jacina,tj koji tvornicki dolazi??hitno je.hvala

ako niko ne odgovori.. otici cu ja i vidjeti kod sebe.. :)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Brane984 je napisao(la):
Kao sto naslov kaze,koji aku odgovara za golf 4 tdi 74kw,ne interesuje me marka,nego jacina,tj koji tvornicki dolazi??hitno je.hvala

ako niko ne odgovori.. otici cu ja i vidjeti kod sebe.. :)

ajde ziv bio,hitno mi je,trebam ponjeti aku a nzm koji uzeti,jer u mene nije tvornicki.
 
Član
evo odoh sad odmah.. :)

otisao sad, od snijega jedva prisao haubi (neki konji sto su cistili oko svog auta nabacili oko mog) :) uglavnom nisam imao alat da skinem kleme a ispod klema i onih zica stoje svi natpisi... ako nemas bas nikoga nazoves ovlasteni servis i oni ce ti reci... :icon_smile:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo odoh sad odmah.. :)

otisao sad, od snijega jedva prisao haubi (neki konji sto su cistili oko svog auta nabacili oko mog) :) uglavnom nisam imao alat da skinem kleme a ispod klema i onih zica stoje svi natpisi... ako nemas bas nikoga nazoves ovlasteni servis i oni ce ti reci... :icon_smile:



Ok,nista,hvala na trudu :cool: :cool:
valjda ce se neko javiti uskoro.
 
Član
ja sam mijenjao prije mjesec danan tvornicki aku mislim prva ugradnja je 70 ampera ja sada stavio 74 ampera
 
Ma ja mislim da to nije toliko bitno koji, samo je cinjenica da sto vise Ah to bolje :icon_smile:

Ja preporucujem da uzmes najmanje 70 (72,74) Ah. A ako ti moze po dimenzijama stati jos veci, jos bolje:D

Kod mene je tdi 66kw i koristim Bosch S4 74Ah. Ovaj Bosch sam kupio 2007 godine i jos uvijek pali :icon_smile:
 
Član
Hvala svima na odgovorima,uzeo sam sad Vartin od 74a,a stari je bio 70,placen 140km,garancija 3 godine.Sto se mene tice moze LOCK
 
Član
Brane984 je napisao(la):
Hvala svima na odgovorima,uzeo sam sad Vartin od 74a,a stari je bio 70,placen 140km,garancija 3 godine.Sto se mene tice moze LOCK

a sto se mene tice uzeo si odlican akku... ;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top