AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

Član
MR2GTI je napisao(la):
danas auti nisu na cjeni i sto se mene tice osobno tesko da sto novo izadje na trziste mene moze iznenaditi ugodno a stara vozila imaju svoj posebni stih karizmu itd oni koji imaju slicno razmisljanje prepoznat ce se u ovome a da ne nabrajam dalje... imati savrsen raritetni povjesni primjerak u garazi NEPROCJENJIVO:pranje:
Zato sto su danas neka druga vremena i sto ti kazes auti nisu na cijeni.Sjecam se kad sam negdje 89 te vidio Opela Rekorda to je bilo divljenje ebote danas bilo kakav SLS nebi se okrenuo za njim koja je to tada bila pojava.Danas sam vidio Lamba,prije 2 dana Ferarija,Porsha ali se dobro sjecam da su i oni k..c sto je bio taj Rekord 1989,cjeli dan smo mu se divili :lol:

Oggy je napisao(la):
samo cekam da budem kreditno sposoban, sit sam vise keceva i dvica, ionako i sad kradem od starog boru kad god stignem... drazi mi je "komad lima" (novije auto) star 2-3 godine, nego kec od 30 godina koji ima nekakvu jebenu dushu, de ba, vozdra to, nije zensko, necu ga ozenit ;)
To je sasvim normalno razmisljanje ali ja bi npr vise volio imati potpuno novog keca koji je negdje sacuvan bio nego tu Boru .
Za ovakvim primjercima ja slinim recimo,ali su skupi kao i novi auti jbga.
http://www.bhtuning.com/old-vws-never-die-they-just-get-lower-t-22416-67.html
Zalosno je da neki nisu ni skontali u cemu je poanta :icon_biggrin:
 
Član
Oggy je napisao(la):
samo cekam da budem kreditno sposoban, sit sam vise keceva i dvica, ionako i sad kradem od starog boru kad god stignem... drazi mi je "komad lima" (novije auto) star 2-3 godine, nego kec od 30 godina koji ima nekakvu jebenu dushu, de ba, vozdra to, nije zensko, necu ga ozenit ;)

evo ja cu ga ozeniti ako ti neces....:icon_smile:
 
Član
moj dedo je imao renault 4 i to je prvo auto koje sam ja kao djete odma nakon zavrsetka rata upalio i malo provozao po parkingu, da imam viska para uzeo bi jednu cetvorku i fino ga sredio. al ne bi nikad mjenjao megana kojeg sad vozim za to staro auto, ipak vise volim ovu novu tehnologiju, pogotovo kad vrucine udare, fino klimu nasibam i lagano, nema znojenja, nema srkleta nema problema, :)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
moj dedo je imao renault 4 i to je prvo auto koje sam ja kao djete odma nakon zavrsetka rata upalio i malo provozao po parkingu, da imam viska para uzeo bi jednu cetvorku i fino ga sredio. al ne bi nikad mjenjao megana kojeg sad vozim za to staro auto, ipak vise volim ovu novu tehnologiju, pogotovo kad vrucine udare, fino klimu nasibam i lagano, nema znojenja, nema srkleta nema problema, :)
E, al da nabavis novu cetvorku u nju bi ti se isplatilo ugraditi klimu :lol:
 

SL7

Član
To je sasvim normalno razmisljanje ali ja bi npr vise volio imati potpuno novog keca koji je negdje sacuvan bio nego tu Boru .
Za ovakvim primjercima ja slinim recimo,ali su skupi kao i novi auti jbga.
http://www.bhtuning.com/old-vws-never-die-they-just-get-lower-t-22416-67.html
Zalosno je da neki nisu ni skontali u cemu je poanta :icon_biggrin:
E ako slinis za takvim autom ima jedno auto koje je bas mrtva fabrika ocuvan vise nego extra kako vani tako i unutra sve original na njemu.Inace to auto mi je od druga neda da se cigara zapali u njemu cuva ga bas pravo na 14-inchnim felgama ga uvijek voza..Ja da nisam u projektu uzeo bi to auto bez razmisljanja..Ili da imam viska love stajao bi u garazi..On kaze hoce nesto novije:icon_sad:
http://www.pik.ba/artikal/1422167/golf-2-gti-16v/
 
Član
Definitivno poantaa;) Bravo stari onaj primjer ocuvanog primjerka je tvornicki i autentican je kk d. znaci tako je sisao s trake da objasnimo strucnjacima ali ipak mlad je kec i dvica su samo primjeri...:smajli27:
 
Član
Jedini od staijih auta koje sam imao a koje bi i danas rado provozao je Lancia Delta HF 4WD. Sad imao je umjesto Saxa, sumnjam. Jednostavno, kad kupis noviji auto on te razmazi i onda se tesko vratiti na staro. Nekad mi je bilo normalno traziti polovne djelove po oglasima za rijedak auto, svako malo nesto prckati po njemu jer odbija poslusnost i sl, al sada bi me to moglo samo nervirati. Nije problem kad imas jos jedan auto u garazi za ponekad i prckat po njemu, ali kao glavni auto, novi su mnogo bolji. Otkljucam, okrenem kljuc i vozim, jednom godisnje odradis neki servis, ulje i ako jos neka sitnica treba i vozi dalje komplet godinu, gasaj koliko hoces, bez straha da ce nesto otici, pa ces traziti dio dugo i sl. Da ne spominjem trule aute, koji hrdjaju svako malo i sl, cega prakticno nema kod novih...

Kao drugi auto, ako imas uslove, nije lose imati nesto starije za svoju dusu, al kao jedini izbor, neka hvala. Jedino u slucaju da si nemogu priustiti noviji auto slicnih performansi nekom starijem modelu, tad cu uzeti stariji. Al ako mogu dobiti slicno al daleko novije, nema tu puno dvojbe :icon_biggrin:
 
Član
Bilo bi idealno kad bi si mogli priustiti i modernu tehniku a i staru masineriju ali gle ford 80god. mene trazi samo da dolijem ulje kad zafali i u pocetku su veliki problemi al sve kako otklonis problem za problemom sve ti se cini da je poslusniji i s vremenom vidis da kad te je toliko nasekiro ranije sad ti vraca to na najbolji nacin i ne izdaje te jedino vrjeme na karoseriji cini svoje.... Na tvojem mjestu orginalnu integrale nikad nebih pustio iz svojih ruku! Prva ljubav negasi se lako:smajli23:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Jedini od staijih auta koje sam imao a koje bi i danas rado provozao je Lancia Delta HF 4WD. Sad imao je umjesto Saxa, sumnjam. Jednostavno, kad kupis noviji auto on te razmazi i onda se tesko vratiti na staro. Nekad mi je bilo normalno traziti polovne djelove po oglasima za rijedak auto, svako malo nesto prckati po njemu jer odbija poslusnost i sl, al sada bi me to moglo samo nervirati. Nije problem kad imas jos jedan auto u garazi za ponekad i prckat po njemu, ali kao glavni auto, novi su mnogo bolji. Otkljucam, okrenem kljuc i vozim, jednom godisnje odradis neki servis, ulje i ako jos neka sitnica treba i vozi dalje komplet godinu, gasaj koliko hoces, bez straha da ce nesto otici, pa ces traziti dio dugo i sl. Da ne spominjem trule aute, koji hrdjaju svako malo i sl, cega prakticno nema kod novih...

Kao drugi auto, ako imas uslove, nije lose imati nesto starije za svoju dusu, al kao jedini izbor, neka hvala. Jedino u slucaju da si nemogu priustiti noviji auto slicnih performansi nekom starijem modelu, tad cu uzeti stariji. Al ako mogu dobiti slicno al daleko novije, nema tu puno dvojbe :icon_biggrin:
To se potpuno slazem,ja sam se osvrnuo npr na ljude koji imaju para da kupe na mobileu takvu Lanciu sa npr predjenih 20 000 km.Novi auti su bolji zato sto su u boljem stanju,za koju godinu i oni ce se rasklapati i kvariti i normalno je da bi i ja vise volio novo auto ali sama nova tehnologija ne privlaci me previse.Klima,Abs i Navigacija a ostalo mi je isti k u prosjecnom autu osim naravno nekih super automobila ili njima bliskih klasa
 
Zar nije na početku teme pisalo baš stara "domaća" vozila tipa Stojka, Tristać, Reno 4, Buba itd..... Ja mislio da će se o njima pisati :icon_confused:
 

Lav

Član
VR6Boki je napisao(la):
Jedini od staijih auta koje sam imao a koje bi i danas rado provozao je Lancia Delta HF 4WD. Sad imao je umjesto Saxa, sumnjam. Jednostavno, kad kupis noviji auto on te razmazi i onda se tesko vratiti na staro. Nekad mi je bilo normalno traziti polovne djelove po oglasima za rijedak auto, svako malo nesto prckati po njemu jer odbija poslusnost i sl, al sada bi me to moglo samo nervirati. Nije problem kad imas jos jedan auto u garazi za ponekad i prckat po njemu, ali kao glavni auto, novi su mnogo bolji. Otkljucam, okrenem kljuc i vozim, jednom godisnje odradis neki servis, ulje i ako jos neka sitnica treba i vozi dalje komplet godinu, gasaj koliko hoces, bez straha da ce nesto otici, pa ces traziti dio dugo i sl. Da ne spominjem trule aute, koji hrdjaju svako malo i sl, cega prakticno nema kod novih...

Kao drugi auto, ako imas uslove, nije lose imati nesto starije za svoju dusu, al kao jedini izbor, neka hvala. Jedino u slucaju da si nemogu priustiti noviji auto slicnih performansi nekom starijem modelu, tad cu uzeti stariji. Al ako mogu dobiti slicno al daleko novije, nema tu puno dvojbe :icon_biggrin:

boki pucaju li spojnicke na saxu :lol:
jebo li te novi auto to se ni na kecu nemoze desit:123:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Zar nije na početku teme pisalo baš stara "domaća" vozila tipa Stojka, Tristać, Reno 4, Buba itd..... Ja mislio da će se o njima pisati :icon_confused:
E to su prave stare legende ali sto ces kad vecina foruma nema nikakvo iskustvo sa tim autima i mrzi takve krntije.
 
Član
Lav je napisao(la):
boki pucaju li spojnicke na saxu :lol:
jebo li te novi auto to se ni na kecu nemoze desit:123:

Sta je jedna spojnicka u 4 i nesto godine koristenja auta koje se ne stedi. Stariji auti slicnih performansi su 2x mjesecno na servisu :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
samo cekam da budem kreditno sposoban, sit sam vise keceva i dvica, ionako i sad kradem od starog boru kad god stignem... drazi mi je "komad lima" (novije auto) star 2-3 godine, nego kec od 30 godina koji ima nekakvu jebenu dushu, de ba, vozdra to, nije zensko, necu ga ozenit ;)

Pa nije ti keculja kriva sto si uzeo hobi vikend auto za svaki dan. G60 turbo na relaciji Kakanj- Sarajevo... daljina, ne prakticnost, redovna potezanja, redovni kvarovi, skupi dijelovi... van svake pameti;)

Rahatniji bi bio da si uzeo kakvu duju cadju:icon_smile:
 
Top