Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
Ev' da i ja prijavim update sto se dva tocka tice! Transalpica otisla u Tuzlu, u ruke covjeku koji ce je maziti i paziti, barem mi tako izgleda, kao sto sam i Ja!:icon_sad::icon_smile:

A nova je vijest da sada vozim Hondu Varadero, 2001.god! :icon_twisted::D Plastike nisu u fabrickim bojama, vec su radjene u nekoj firmi (zaboravio sam kako se zove) u fazonu stripe-a crne, crvene i bijele boje! Bice slika kad odem opet kuci za vikend!:icon_smile:
 
Allroad VFR-ke su sila,svaka cast,kako samo mocno izgledaju tako jedna pored druge,crne obje.Jesil ovo ostavio providan vizir na jednoj da ih mozes razlikovat? :lol: Btw,suzdrzo sam se od onog Corsara,jedva :D idem u cetvrtak da pogledam jednog 999 (2005 godina,zuti,Termignoni kompletan izduv sa chipom),ako bude sve kao sto mi je receno telefonom,uzet cu ga.
 
Član
allroad je napisao(la):
jel 1200 ?
komsija ima varadera 1200 dobar motor bas :D

Bas da je 1200ccm nevjerujem, nema takvog!:D Varadero sa 1200ccm je najavljivan kao koncept za 2009 godinu i nista od toga, ostao je 1000ccm! U planu je bio motor iz VFR1200F-a! Sledece godine izlazi novi Varadero, i on bi trebao biti 1000ccm, sad je ostalo cekati sta ce izbaciti!:icon_smile:
 
Član
Juce uzeo JAWU 350ccm 4brzine :cool:
malo za zezanja i mahnitanja :lol:...zanima me kako mogu pojacati snagu JAWU i na sta sve moram paziti...koliko trosi odprilike??
A popred JAWE imam i Apriliu Scarabeo 150ccm..
ev koja fotka JAWE

viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]


http://www.youtube.com/watch?v=cmHK0XFCPVI
 
Skrabo je napisao(la):
Juce uzeo JAWU 350ccm 4brzine :cool:
malo za zezanja i mahnitanja :lol:...zanima me kako mogu pojacati snagu JAWU i na sta sve moram paziti...koliko trosi odprilike??
A popred JAWE imam i Apriliu Scarabeo 150ccm..
ev koja fotka JAWE

viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]


http://www.youtube.com/watch?v=cmHK0XFCPVI


Ako je dvotaktna,trebao bi podignut tajminge i naci rezonantni auspuh za nju..
Znam da idu ko nevrijeme i da traju..



Frenkie-3B je napisao(la):
ponosni vlasnik dva scootera,obje Hondice X8R SZX 50ccm diskovi naprijed i nazad,jedan Replica Rossi a drugi Black-Matt SZX-S;)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Sta ce ti akrapovic naljepnica na 2t skuteru :lol:
Ako bude trebalo kakvih dijelova,javi :cool:
 
Top