Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Ajmo bajkeri koliko vas ima?

Član
Ima ima Bajkera ;)
Moj svijet japanskih motora je poceo davne 89.g necu brojat one 15-ke i MZ-ejce.Japanaca je bilo dosta i uglavnom sve se vrti oko Suze.
Trenutno se vozi Suzuki Gsx R 1000 K7 :icon_smile:





Trka i malo stunt showa u Batajnici 09.g



To je taj i ima malo opreme na sebi
-Yoshimura 4-1 MetalMagic
-BMC-air filter
-Pletena crijeva kocnica
-G-pack
-itd.......
 
Početnik
E'o da se i ja prikljucim u ove....

Prvi motor sam dobio od prijatelja na poklon prije 2 godine bio je to onaj jadni "Yamasaki" 50ccm3 2 taktni. Bio je u pravo losem stanju pa je u roku od dva mjeseca pronasao novog vlasnika malo sam ga sredio i prodao.

Zatim otac mi je kupio(sebi za posla, al' sam ga na kraju ipak ja vozao jer "on bez auta ko riba bez vode" Tomos Apn3 automatik. Vozao ga par mjeseci i prodao.

E onda sam od druga kupio APN6 u zapustenom stanju sredio ga sve promjenio masinu generalka uradjena i izdigao ga kao ATX cross-a, ali ni to zadovoljstvo nije dugo trajalo i otisao jee kod novog vlasnika.

A onda moja prva prava masina i ujedno i poslednja. Skuter Keeway Matrix 125ccm3 nabijao 100Km/h bez problema samnom i sa starim koji znaci nekih sa nekih 130-140KG na sebi. Nakon 4 mjeseca pao sam sa motora i dosao kuci malo zgrebasn i sa puknutim prstom.....:D . Stara se prepala motor je prodan i od tada motor vise nikad nije dosao u moje vlasnistvo. :icon_cry: Kako smo se odselili sa Dobrinje vozam auto od starog(ponekad) i ganjam ga sad da mi kupi kakvog ATX-a, ili eventualno opet nekog mrtvog Lifan-a,LBC-a,Yamasaki-a i sl. nesto oko 50ccm3.

Od toga bi moglo biti sta :icon_biggrin: , pa vi'đećemo ! :D

I da san mi je da jednog dana provozam JAWA-u od 350ccm3!


menso je napisao(la):
ev i ja sam bolestan za dvotockasima od rodjenja, trenutno Lifan 50 ccm 2A sto kazu bolje ista neg nista ovo je za pocetak ovu godinu samo pa ce na proljece ici nesto jace abd...
ev i slika krshine

O's prodavat' skutera ja sebi nesto ovako ganjam? Il' neka zamjena mobitel i sl.?
 
Član
prodo ja danas 550 KM bio extra sredjen da si prije pitao, e sad ganjam sta jaceee :123:
 
Top