Aj da mi malo pomognete :)

Aj da mi malo pomognete :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pogledaj i Clia Sport 197, nema nijedan u gradu jos uvijek, izgleda predobro, isto tako i ide. Po meni bolji izbor od Corse, s tim da sad na nekoj akciji izadje 36.000 KM. Ak vec mozes trpiti francuza, to je fin izbor.

A do 50.000 KM, meni bi u vrhu liste bili GTI i ST, s tim da je i Leon FR 2.0 benz dobar izbor, ako ti ne smeta "jeftina" unutrasnjost. Imas i Megane R26, najbrzi auto u klasi, al i kosta dosta KM-ova.
 
Član
GTC; dizajn prelijep, motora dosta u ponudi! Svidjet ce se garant i zeni jer je auto prelijep! Jos crvene boje sa zatamnjenim staklima... Moj izbor za te pare!
 
Član
Eko je napisao(la):
A sta mislis o Astri GTC ili Audi A3 ? Ja da imam te pare uzeo bih najverovatnije jedno od to dvoje.. ok lazem , uzeo bih Evo-a ili Imprezu :-D

A gdje to ima za ove pare EVO ili Impreza? Mislim da je to ipak cijena polovnjaka!
 
Član
:) ja sam ustvari htio da na ovom svom promijenim par stvari...
Svjetla, izduvni sistem, felge, da ga chipujem... al ne idi mi nikako od ruke...
Glupo bas, imam lovu, imam volju.. al ne ide :)
Onda sta da radim nego da uzmem drugi auto...
Sto se tice clia.. svidja mi se, mada meni rekose da je oko 41.000 i sa Francuzima nemam problema, jednog vozam.. ako nista moram reci da su jako udobni i jedina stvar koja me stvarno nervira je mjenjac...
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
Focus ST najbolji izbor a ti kako hoces

ma postujem ja to sto vi kazete, mislim vjerujem da se razumijete..
sa focusom ima samo jedan problem, ne svidja mi se kako izgleda...
volim aute kakav sam i sam.. male i nabildane :)
 
Član
Neuro je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
Focus ST najbolji izbor a ti kako hoces

ma postujem ja to sto vi kazete, mislim vjerujem da se razumijete..
sa focusom ima samo jedan problem, ne svidja mi se kako izgleda...
volim aute kakav sam i sam.. male i nabildane :)
Onda Mazda RX-8
Wenkel :icon_smile:
 
Član
Nije ovaj moj Citroencic ni tako los :)
http://www.youtube.com/watch?v=gulFQDexdmQ&mode=related&search=

Odo sad da pogledam 207 cc. kazu imaju nekog u salonu 150 HP :)
 
Član
Najbolje bi ti bilo da uzmes mazdu 3 MPS 2,3 Turbo 260 ks...... ona je brza od ST kolko hoces...ali je ona i skupa.... nisam siguran ali mislim da je oko 70000 KM al nisam siguran...Daki ti moze rec tacno kolko je to je njegov reon... Na tom autu nema nikaki prepravki sve je odradjeno sto se moglo uradit....Cipujes i to je to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top