AIRBAG TAMNIJI OD VOLANA

AIRBAG TAMNIJI OD VOLANA

Član
Planiram kupiti polovno auto (passat b5.5) i dosta sam auta vidio da im je airbag puno tamniji od volana tj. vjerovatno je mijenjan,e sad me interesuje da li su sva ta vozila udarana.
 
Član
Volan se prilikom voznje haba,dok niko dok vozi ne drzi se sa airbag.Znaci samo habanje-opadanje,gulenje i mjenjanje farbe:icon_smile:
 
Član
pogotov je to vidjljivo kod vw vozila, bas je mal broj vozila gdje je potpuno ista boja airbaga i volana
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Volan se prilikom voznje haba,dok niko dok vozi ne drzi se sa airbag.Znaci samo habanje-opadanje,gulenje i mjenjanje farbe:icon_smile:

NIje to u pitanju nijansa nego razlika u boji je povelika
 
Lupan 101% :lol:

Vjerovatno je cijena u skladu sa tom razlikom boja... postavi oglasi mozda je nekome poznato auto, mozda jos neko uoci neke nepravilnosti.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
pogotov je to vidjljivo kod vw vozila, bas je mal broj vozila gdje je potpuno ista boja airbaga i volana
pa kako je onda iste boje kod nekih auta,nije drzao ruke na airbagu :icon_smile:


http://www.pik.ba/artikal/7157640/passat-1-9-tdi-pasat-2003-god/

evo ovdje se vidi da probija bas siva boja od volana iako je stavio navlaku za volan a airbag neda gledat u sebe :icon_smile:
 
Član
ima i drugih nacina da se provjeri jel auto udarano il nije, nije samo airbag taj koji daje informacije ;)
inače znam ja čovjeka sto prodaje ovo auto , njegova auta stoje ispred nurkic benzinske pumpe ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ima i drugih nacina da se provjeri jel auto udarano il nije, nije samo airbag taj koji daje informacije ;)
inače znam ja čovjeka sto prodaje ovo auto , njegova auta stoje ispred nurkic benzinske pumpe ;)

I kakav ti je komsija kao trgovac :lol: mislim da li je muljator ;)
 
Član
golff je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ima i drugih nacina da se provjeri jel auto udarano il nije, nije samo airbag taj koji daje informacije ;)
inače znam ja čovjeka sto prodaje ovo auto , njegova auta stoje ispred nurkic benzinske pumpe ;)

I kakav ti je komsija kao trgovac :lol: mislim da li je muljator ;)

sta te briga kakav je ne kupujes ti covjeka, kupujes auto :icon_biggrin:
uzmi pasata i otjeraj bilo gdje na pregled ne moras sad trazit nipex inter auto dzaba bacat njima pare kad ce ti i oni uradit dijagnostiku ko i svaki normalan majstor i malo trap ovo ono ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
golff je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ima i drugih nacina da se provjeri jel auto udarano il nije, nije samo airbag taj koji daje informacije ;)
inače znam ja čovjeka sto prodaje ovo auto , njegova auta stoje ispred nurkic benzinske pumpe ;)

I kakav ti je komsija kao trgovac :lol: mislim da li je muljator ;)

sta te briga kakav je ne kupujes ti covjeka, kupujes auto :icon_biggrin:
uzmi pasata i otjeraj bilo gdje na pregled ne moras sad trazit nipex inter auto dzaba bacat njima pare kad ce ti i oni uradit dijagnostiku ko i svaki normalan majstor i malo trap ovo ono ;)

Joj jest te pogodilo pitanje :lol: odmah si se naso tu, bitno mi je nego sta,svi ste preprodavaci isti :lol:
 
Administrator
Dzeniii je napisao(la):
golff je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ima i drugih nacina da se provjeri jel auto udarano il nije, nije samo airbag taj koji daje informacije ;)
inače znam ja čovjeka sto prodaje ovo auto , njegova auta stoje ispred nurkic benzinske pumpe ;)

I kakav ti je komsija kao trgovac :lol: mislim da li je muljator ;)

sta te briga kakav je ne kupujes ti covjeka, kupujes auto :icon_biggrin:
uzmi pasata i otjeraj bilo gdje na pregled ne moras sad trazit nipex inter auto dzaba bacat njima pare kad ce ti i oni uradit dijagnostiku ko i svaki normalan majstor i malo trap ovo ono ;)

odgovor ti je nigdje veze :) Ako je kakav petljanac, njemu nije bitno hoće li neko nastradati radi njegovog lošeg auta. Svi dijelovi, tipa volana, aribaga, rucica mjenjaca su jeftini i to vise nije nikakvo mjerilo kod kupovanja auta, jer sve se to zamijeni prije prodaje, da bude kao novo, naravno uz vraćanje kilometraže :)
 
Super Moderator
Ako bas hoces passata da nije udaran, da nije vracana kilometraza, morat ces ga malo vise platiti al ima jedan takav
Prva ruka, 2002 godina, 131KS, 240000km, sve orginal na autu, 10 godina se vozi na 15-kama, redovno servisiran itd..ako te zanima ima pp javi se
 
Član
allroad je napisao(la):
Ako bas hoces passata da nije udaran, da nije vracana kilometraza, morat ces ga malo vise platiti al ima jedan takav
Prva ruka, 2002 godina, 131KS, 240000km, sve orginal na autu, 10 godina se vozi na 15-kama, redovno servisiran itd..ako te zanima ima pp javi se

Imas li gdje na piku slike i opis da se pogleda :icon_smile:
 
Super Moderator
Na piku nema, to moj kolega vozi al u par navrata je nesto govorio da bi prodao pa ga mogu pitati
Zlatne je boje passat, jedino sto je farban blatobran, zima kad je bila ogrebe negdje i ofarba, ostalo sve orginal, ima climatronic, 6 brzina, cak je i kasetofon fabricki, presvlake na sjedistima od prvog dana, 4 podizaca stakala....
 
Top