Admir

Admir

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Admir 25godina imam 306 GTI 6 obozavam jaka auta pogotovo kao sto moja djevojka vozi dodga Chargera od 472 konja
 
Član
Dobrodosao, autic ti je super, ja bi to uzeo samo da ih je bilo na prodaju kad sam Saxa kupovao :icon_biggrin:
 
Član
Pozz i dd na forum prestavi nam svoje auto i djevojkino ako je moguce..Djevojka ti bas ima ukusa ;) :123:
 
Član
Hvala na dobro doslici
moj pezo je 306 GTI 6 16v 2000godiste

kao sto se vidi crna boja metallik 16ke felge spusten maximalno centralka alrma daljisko zakljucavane tamna tvornicki stakla koza unutra klima distanceri pozadi slike cu postavit dok ga operem :p

a sto moje cure i njenog malog autica nesto slab mi je pravo Dodge Challenger SRT8 6.1L V8˙´ mislim da je ovo dosta govori :D rijeci su suvisne
 
Član
A reci nam je li cura vozi Chargera ili Challengera!? I to je auto u Kaknju ili...?
Pozdrav i dobro nam dosao!

Skorpio` je napisao(la):
Admir 25godina imam 306 GTI 6 obozavam jaka auta pogotovo kao sto moja djevojka vozi dodga Chargera od 472 konja

Skorpio` je napisao(la):
Hvala na dobro doslici
moj pezo je 306 GTI 6 16v 2000godiste

kao sto se vidi crna boja metallik 16ke felge spusten maximalno centralka alrma daljisko zakljucavane tamna tvornicki stakla koza unutra klima distanceri pozadi slike cu postavit dok ga operem :p

a sto moje cure i njenog malog autica nesto slab mi je pravo Dodge Challenger SRT8 6.1L V8˙´ mislim da je ovo dosta govori :D rijeci su suvisne
 
Član
http://prntscr.com/buwx6

to je slika od mog auta

a od moje cure je u Atlanti dodge CHARGER 6.4L v8

A moram se pohvalit da sam nedavno dosao kuci u bosnu i USA i malo sam vozao taj stroj kad sam tek sjeo u njega i cuo sam zvuk bilo me je malo strah stisnt ga : ))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top