Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ma daj nemoj me zezat,pa ja sam tamo svaku skoro noc,javi se kad budes dolazio,al mogu ti reci svi su gledali BMWa,a vozac je bio nebitan osim djevojaka hehe

hehehehh auto mu je do jaja svaka mu cast na onome sto je postigo,javim se drugi put kad budem dolazio u vakuf,:cool::cool:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

vazi druze,pa se ispricamo ono muski,a sad odo spavat od sutra arbajt do nedjelje opet.neznam kako al moram se spremit za 7.9.relly u jajcu,valjda cu ove god biti bolji od 7.mj. u 2 klasi
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

fin golf... nisam prije vidio... jel radis Admire sta oko njega ? :)

ot. jel' voziš staru klasu h12... ili ? :) i na SRu su klase... svejedno jel dizel ili nije ;)
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

druze nisam ti topik posjetio 100godina kako napreduje golf
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Evo da i ja osvjezim stranicu al sa losim iskustvom zabio se lik u mene i pobjegao al ubrto je uhvacen od strane policije,udario me u desni zadnji kraj obrva,zastitna plastika na obrvi,zadnji branik pao skroz mogoo bih pisat jos jedno 2h sta su mi sve uradili balavci ili ljubomorni ljudi auto mi ne lici vise ni nasto cast pojedincima al cu ja nekod da ubijem ili zgazim.Uslikat cu sutra sta su mi razbili i uradili autu,taj svijet nema kulture ni malo i kupi sad drugo auto i parkiraj ispred zgrade pa nasto bih licilo strahota.PS sa postovanjem Adma gti:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

admir jahic je napisao(la):
Evo da i ja osvjezim stranicu al sa losim iskustvom zabio se lik u mene i pobjegao al ubrto je uhvacen od strane policije,udario me u desni zadnji kraj obrva,zastitna plastika na obrvi,zadnji branik pao skroz mogoo bih pisat jos jedno 2h sta su mi sve uradili balavci ili ljubomorni ljudi auto mi ne lici vise ni nasto cast pojedincima al cu ja nekod da ubijem ili zgazim.Uslikat cu sutra sta su mi razbili i uradili autu,taj svijet nema kulture ni malo i kupi sad drugo auto i parkiraj ispred zgrade pa nasto bih licilo strahota.PS sa postovanjem Adma gti:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

ko mi je dirao kecinu da pichku poterem?:icon_mad:

adma kecine su ti vijecni auti uz pravilno odrzavanje pogotovo dizeli;)
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

ma razbise moj darac sve mi razbise dok ja ne poludim skroz pa ne pocnem gazit ljude :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top