Abt Audi S8 Sa 620 Konja

Abt Audi S8 Sa 620 Konja

Član
almir_gr je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
heh moze li se sa ovim sta porediiti, pezoi, citroeni, fiati itd da nenabrajam

Pa oni i nemaju konkurenciju u ovoj klasi, A8, S, BMW 7 su sami svoj rang, koliko znam evropski rivali koje si naveo ni nemaju auta koja bi konkurisala u toj klasi premium luksuznih limuzina.. Za E klasu, BMW 5 i A6 ima, a ova trojka je sama za sebe na vrhu :D
pa na to i aludiram
 
Član
mokeBass je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
heh moze li se sa ovim sta porediiti, pezoi, citroeni, fiati itd da nenabrajam

Pa oni i nemaju konkurenciju u ovoj klasi, A8, S, BMW 7 su sami svoj rang, koliko znam evropski rivali koje si naveo ni nemaju auta koja bi konkurisala u toj klasi premium luksuznih limuzina.. Za E klasu, BMW 5 i A6 ima, a ova trojka je sama za sebe na vrhu :D
pa na to i aludiram

:lol::lol::lol::lol::lol:

***** ti Daciu, Ladu, Zastavu, Seat, Škodu,...

Kakav si lik, porediš visoku klasu sa markama koje nemaju predstavnika u toj klasi.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
heh moze li se sa ovim sta porediiti, pezoi, citroeni, fiati itd da nenabrajam

Pa oni i nemaju konkurenciju u ovoj klasi, A8, S, BMW 7 su sami svoj rang, koliko znam evropski rivali koje si naveo ni nemaju auta koja bi konkurisala u toj klasi premium luksuznih limuzina.. Za E klasu, BMW 5 i A6 ima, a ova trojka je sama za sebe na vrhu :D
pa na to i aludiram

:lol::lol::lol::lol::lol:

je*em ti Daciu, Ladu, Zastavu, Seat, Škodu,...

Kakav si lik, porediš visoku klasu sa markama koje nemaju predstavnika u toj klasi.:cool:

pa nisi ti mene skontao, zato malo i jbm te marke, sto nemaju svoje predstavnike u navedenim klasama
 
Top