A4 1.8T, 1.9TDi & mkIV 1.9 TDI

A4 1.8T, 1.9TDi & mkIV 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh, ako moze mala pomoc...

Danas smo stari i ja kaparisali Audija A4 1.8T quattro, amerikanac, automatik...ima bas dosta opreme...nije bash full, al' et....:D


Ima li neko iskustva sa doticnim? Potrosnja, i tako to...svaki komentar je dobro dos'o... :)
 
Početnik
RE: Audi A4 1.8T quattro

evo ti neke stvari u vezi toga sto je amerikanac KLIK OVDE poslije ovoga ja nebi smio uzeti hehe :) 1.8T je dobar motor koliko sam ja upucen, a trosi od 7-8 pa na dalje, zavisi od stila voznje, jos je taj quattro, dodaj litar (ja mislim) u svakom slucaju super auto, super motor, ja ti zelim srecu pa kud puklo da puklo :)
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

:icon_smile:

pit'o sam par ljudi koji voze Audi iz USA...kazi da svi djelovi sa EU auta pashu...bas cu sad otic do ovlastenog servisa, blizu mi je...pa cu se raspitat... :)
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

Default je napisao(la):
evo ti neke stvari u vezi toga sto je amerikanac KLIK OVDE poslije ovoga ja nebi smio uzeti hehe :) 1.8T je dobar motor koliko sam ja upucen, a trosi od 7-8 pa na dalje, zavisi od stila voznje, jos je taj quattro, dodaj litar (ja mislim) u svakom slucaju super auto, super motor, ja ti zelim srecu pa kud puklo da puklo :)

ni u snovima... ni da mu probusis rupe ispod sjedista.... pa da ga ko kremenko vozis... ne moze toliko trositi :D
 
BHT Ovisnik
RE: Audi A4 1.8T quattro

ti su mi se turbaci uvijek svidjali,sve je vise amerikanaca u nas,svak prica drugu pricu za djelove,neko kaze da sve pase,netko da nije...nek je vama sa srećom i bez kvarova:cool:
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

trosi dooosta vise od 7 litara...pa pitaj bulexa koliko njegov dizel sa 150KS trosi,mozda 8-9 gradske:icon_rolleyes:

Fuel consumption 12.8/7.1/9.2 l/100km urban/extra-urban/overall

za audi sa 163KS
1,8t 20v quattro
dodas jos litar-dva i to je to:icon_smile:
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

skoro sma pito bas momka sa bijelim audijem 18t trosi oko 10 gradske normale

na mobile .de pise da ide oko 12 gradska 7 otvorena
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

zavisi opet nacin voznje
ako je semafor na svakih 50 metara,trosice vise
ako nemas stajanja,nego konstantno 50-tak kmh,onda i moze bit oko nekih 10 litara
 
RE: Audi A4 1.8T quattro

evo sta ces:
uzmi VIN(vehicle identification number ili ti ga broj sasije) i odi u ovlasteni servis i pogledaj da li je moguce ga servisirati, znaci oni uzmu broj ukucaju i vide da li odgovaraju EU dijelovi na njemu, jer imas Audi i VW iz amerike koji ne mozes servisirati ovdje(tj. vecina dijelova ili je nesto veca ili nesto manja u odnosu na EU) i vecina Audija iz USA imaju ovaj problem, dok s druge strane imas jedan mali broj Audija u USA koji se mogu ovdje servisirati tj. odgovaraju dijelovi...
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

vin ili broj šasije da se covjek ne zbuni

nego sa pogonom quattro racunaj najmanje al najmanje litar
a ako bude gradske trosio 8 litara onda ima karburator od stojadina.
gradsku racunaj u svakom slucaju preko 10,pogotovo ako si mlad i ne odolijevas krševima koji slazu gasove po semaforima.a klimu neces gasiti i tu dodaj litar.
a na otvorenom taj auto ce trositi manje sigurno 8-9 litara sa brzom voznjom,manje malo sa normalnom voznjom.
a sto se tice motora dobar potencijal,sm chiptuning ga moze srediti pravo fino da jebe mame više nego logan od 120 konja :D
 
Početnik
RE: Audi A4 1.8T quattro

bulex je napisao(la):
Default je napisao(la):
evo ti neke stvari u vezi toga sto je amerikanac KLIK OVDE poslije ovoga ja nebi smio uzeti hehe :) 1.8T je dobar motor koliko sam ja upucen, a trosi od 7-8 pa na dalje, zavisi od stila voznje, jos je taj quattro, dodaj litar (ja mislim) u svakom slucaju super auto, super motor, ja ti zelim srecu pa kud puklo da puklo :)

ni u snovima... ni da mu probusis rupe ispod sjedista.... pa da ga ko kremenko vozis... ne moze toliko trositi :D

ma pojma ja qme nemam :) ovo je ocigledno bila masta hahahaha
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

Dilema je velika...

Vozice se auto u servis pocetkom sedmice...pa cu bas napisat sta su rekli... ;)

Bio sam juce i rekli mi nista ne mogu rec dok ne pregledaju auto...:icon_confused:
 
Član
RE: Audi A4 1.8T quattro

Ja licno imam Focusa amerikanca mjenjao sam do sad samo remen i spaner sto ga doteze i nasao sam sve u motorex-su , a sto se tice toga da su djelovi manje kvalitetni u amerikanaca nije istina sve to zavisi od stanja u kojem je auto jer dosta ljudi sto uvoze auta kupe razbijeno pa ovamo skrpe i uvale nekome.
I svi na istu foru : Vozala neka baba nije puno preso:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top