A3M Calibra

A3M Calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
igor.lj je napisao(la):
Jos jednom pozdrav svima, da parkiram i ja svoju calibru u ovu virtuelnu garazu :)

Godiste 1992, motor 2.0 16V

Puno toga je radjeno na autu, ne znam gdje da pocnem :) Svi dijelovi su kupljeni u A3M Banja Luka, i sam izgled auta je nekako zamisljen zajedno sa Sasom iz pomenute firme.

Od prerada:
-Ovjes H&R
-Distance H&R
-Panelni filter K&N
-Body kit Rieger
-Fele Momo TenS 18
-hauba je preradjena
-Crni farovi angel eyes Autostyle
-Stop svjetla LED
-Izduv Supersprint
-Sjedista su iz A3M, Autostyle, ali presvucena
-Volan Momo Pilota 1
-Unutrasnjost je sva presvucena
-Poskidao sam sve lajsne
-Lakirao u dvije boje
-Retrovizori su takodje drugi Autostyle

Ima tu jos, ali ajd da sad ne tusim, evo slika:
Cestitam! Uložio si pun kur.. para u pilu a ne strši kao uskršnje jaje!:cool: Dobro izgleda!
 
Član
JD. je napisao(la):
dobra calibra... svaka cast ;) sve na svom mjestu...


jedino su mi sjedista bezveze sto su skroz plava nekako je previse plave... a i ove presvlake ko da nisu dobro zategnute...

u pravu si za sjedista i ja se slazem al ovo je bila probna verzija sve cu da radim ponovo u konbinaciji sa crnom kozom.
 
Član
Jedina zamjerka je hauba! Nekako je bezveze ili se ne vidi dobro na ovim slikama! A boja prelijepa kao i felge! Barem meni! Svaka cast i sretno nastavku! A kakav spojler ide!?
 
Član
auto je perfekcija...svaka cast...imao sam priliku da je vidim uzivo u Modrici, kad je bio onaj Party!!!

samo je cuvaj, i sretno u nastavku radova!!!
:cool::cool::cool:
 
Član
Jako lijepa calibra, imam dvije zamjerke
1.18" malo strše=prevelike su po meni, a
2. felge s crnom unutrašnjošću su je totalno zatvorile malo svjetlije felge bi bile idealne..
Tebi stari moj sve pohvale na urađenom, nadam se da će i motor uskoro doći na red...:icon_biggrin:
 
Član
Cali je sređena do bola ;) , mada moram priznat meni se ne dopadaju fele :icon_sad: , i zadnji žmigavci sve je drugo ok :icon_smile:
 
Član
MA BURAZ SVAKA CAST ja sam stvarno jedan veliki fanatic opela i kada vidim da se ovako nesto uradi od njega suze mi krenu :icon_sad:

AUTO JE IDEALNO SAMO TAKO NASTAVI I MOZDA DA URADIS I MOTOR, STA MISLIS O 2.5 V6 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top