A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
i ja sasu cekam duzan mi je 1090KM isto reko da ce na ziro racun uplatit al evo to traje 3 sedmice nikako da uplati
 
Član
ma najbolje da se svi skupite saberete sve i da mu cifru prenesete :D
da zna koliko da opljacka ukrade posudi jer pare koje duguje on nema a nece ih imati ni u skorije vrijeme
 
Član
Trebali bi napravit popis koliko je kome duzan da vidimo koliko on to nama duguje sta kazete na to.:ljut:
 
Član
momci pajsere u ruke i u sase pa po leđima.valjda ima nesto robe da pokrijete pare.di je dobra palica tu je mirna stanica
 
Član
Evo ja cu zapocet vi se nadodajte: sto krace da bude pregledno.1.,2.itd
1.Raymo 50km naljepnice
 
Član
Prvo mi sitni aaa :D:D

1.Raymo 50km naljepnice
2.Marex 50km obrve

Ali sumljam da ce ovo ici jer se pola njih nece javiti :icon_confused:
 
Član
ma ljudi kazite nemojte se stiditi vase su pare,,,ma ljudi to dok ga nenadjete i popricate a mislim da se zna na koji nacin nece biti para... napravite vi njemu svinjsku gripu vjestackim putem pa da on nju odlezi snace se on lako nebrinite sto nema pare...
 
Član
Ima nas dosta a oni koji misle da se s njim moze jaranski grjese.Da osvjezimo
1.Raymo 50km naljepnice
2.Marex 50km obrve
3.zoran 1500km........
4.
 
Član
Nema od tog nista, spisak ga samo moze natjerati da vam se ne javi vise nikad.

A neko je dao konkretan predlog, skupite se vi izmedju sebe, pa fino advokatu i njega nemate koristi vise da zovete, da je htio, do sad bi van dao ili robu ili pare nazad. Nego nek ga zovu sa suda :) to mozda potraje malo i mozda necete imati zadovoljstvo da mu se nacestitate nove godine, ali ce te dobiti svaku marku nazad a bez straha da ce da se "izlazete riziku da vas uhvate i oteraju na robiju" :D
 
Top