6 piva u 10 sekundi__svjteski rekord

6 piva u 10 sekundi__svjteski rekord

Član
octavian je napisao(la):
dobar dobar, al evo jednog jos jaceg, a domaceg momka.
http://www.youtube.com/watch?v=_Vxix8zEQRY
litar votke 30 sekundi. nenadjebiv je

cim sam prociao evo jos jaceg a domaceg znao sam da je o maltezu rijec :lol::lol::lol::lol::lol:
frajer nije normalan,ovo je neka opklada bila, ja popio 0.2l votke pa mi muka bilo kamol litar:D:D
 
Član
a morao je povratiti,bilo je mnogo ovakvih pokusaja,neki su jedva ostajali zivi,neke sam licno vozio u hitnu.....ako ta litra votke ostane u njemu pola sata mozes ga jebati.....
ali heeeeeeej,svaka cast,treba to popiti bez obzira i ako je povratio....daleko bilo....
 
AnDel je napisao(la):
trouble ako je vec bila pijana i onda popila litar ciste votke na eks vjerujem da si se prusmjerio u hitnu :)

Nije bila pijana...malo popila!
A Nisam preusmerio u hitnu,vec na Kiseljak,ucio curu voziti auto...a ona je bila na zadnjem sjedistu! I onda cura kruzila,jedno 10-ak krugova...i ovoj pozlilo! hehehe
Pa smo je pustili vani...malo povracala na poligon,i to je to!:lol::lol:
 
Super Moderator
-Suki- je napisao(la):
a morao je povratiti,bilo je mnogo ovakvih pokusaja,neki su jedva ostajali zivi,neke sam licno vozio u hitnu.....ako ta litra votke ostane u njemu pola sata mozes ga jebati.....
ali heeeeeeej,svaka cast,treba to popiti bez obzira i ako je povratio....daleko bilo....

ma brate vjerovo ti il ne, sto je najgore od svega, on u toku noci popije jos 2 put ovoliko :lol:
 
allroad je napisao(la):
Ma maltez eto ima na youtube pise mu i ime i prezime
Soundlunatic kako ne znas malteza brate moze popit kamion i sto je najgore on popije ovo i nista mu :lol: :lol:

vjeruj da neznam, prvi put sad vidim ovdje i cujem za njega, a nije mi poznat ni ovako izgledom. . ak je istina onda je kralj. :cool:
 

LSD

Član
garantujem da je lakse popiti litar na ex i biti bolji nego litar na noc...samo tko moze izdrzati s krajnicima
 
Početnik
ja popio 2 L piva iz malih casa za 4 min i posle sam morao povratit jednostavno ne moze ostat u meni i jbg.

ALI OVAJ ZA 30 SEC 1L ON NIJE NORMALAN SVEGA MI
 
Top