406 coupe ili golf IV

406 coupe ili golf IV

Član
VR6 12V je napisao(la):
Karoserijski dijelovi se ne mogu nigdje porucit osim u ovlastenom servisu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ... pinin farina ce j*e kevu :D:D

Zašto ti je to toliko problem?Ti kao da si se namijerio da ga skršiš u zid:lol:
Uvjek imaš soluciju otpada,gdje ćeš lako naći zamijenski dio
 
Član
Ma nisam namjerio drug, nego sam uzeo u razmatranje i varijantu dovlacenja udarenog vozila , al ne razvaljenog do booga , nego ono karambolka i te stvari , al danas isao da obidjem nema ni z zivu glavu a u servisu 2200 karambolka bez icega znaci gola plastika... A ne znam na kojem otpadu ovdje ima coupe ...
 
Član
A hebiga sada.Ako već planiraš voziti rijetko auto,budi spreman klapnuti i van svog grada po zamijenski dio:icon_confused:Imaš mnoštvo foruma na kojim se možeš raspitati za dio...Ako se zbog ovoga misliš za kupovinu,možda je bolje da sebi ne kupuješ peugeota,bar ne 406 coupe;)
 
Član
Ma nije mi problem , ni iz njemacke otic po dio , al onako konstatujem da nema dijelova , hbg mislio sam da imaju zamjenske one , al mi rece cojk pininfarina zasticeno :D ... ma nece me to odvratit od kupivne ... nema sanse ... sad kad imam priliku , nema druge :D
 
Član
ako ces golfa trazi V6 ili GTI ili TDI ARL....
npr ovo http://autopijaca.ba/#index.php?sel=auto&view=797

407 coupe je isto extra auto ;)
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Karoserijski dijelovi se ne mogu nigdje porucit osim u ovlastenom servisu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ... pinin farina ce j*e kevu :D:D

Upravo zbog ovoga je moj drug uzeo A3 na onom što je on gledao bila oštećena prednja karambolka i kad je vidio da može samo novu u ovlastenom uzeti odustao...Ali stvarno auto je perverzija čuvaj ga i ne brini za djelove ;)
 
Član
I ja isto velim da uzmes 406 coupe! Nije sto je moj, al' je bolji :) :) :)
Sa ovim 18" felgama dobijes za 12 000 ;)
 
Top