402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I nije nesto bio race :icon_confused:. . . al bar to ljudi sto nas je bilo fino se druzilo . . . skroz mal odaziv takmicara a gledatelja da ne spominjem :icon_sad:. . .
bilo par finih utrka . . . cestitke tepsi na najboljem vremenu puntash je prejak . . . Plakich uzeo prvo mjesto u klasi 16 , bio protiv Radmile u finalu oboje probili klasu a pobijedio je za 4 stotinke :cool:
et toliko od mene :icon_smile:
 

IGY

Član
Kile fakat ne znam sto si protestvovao, evo Boki nabrojacu ja stvari koje ja primjetim drugi ne
kao prvo zasmetalo mi je to penjem se na postolje a on okrene glavu nije se ni udostojio cestitati
drugo
Kile ovo cu ti reci i u lice jer si me razocarao svojim postpkom, na tvom autu moje zamjerke
izvana zahrdzala ti je svaka obrva na autu, zatim na desnim vratima ti se karoserija praga razdvojila koliko je trulo a o stoku da ne pricam, zatim prednja karambolka sva izlomljena zadnja jos gora, plasticni bad look koji se sav izvitoperio, felge koje su se ogulile po rubovima, unutra razlicita sjedista, fali ti cukica kako sam primjetio, TV si samo nakacio play station stoji vizuelno ne radi (nije spojen) da ne nabrajam dalje
I cuo sam da si se zalio sto si ti na muziku dobio ocjenu 3 a ja 5, priznajem gepek ti je uradzen, moj nije, ali moji prednji sistemi kostaju skoro 1000 km, paneli uradzeni multimedija iPod itd itd
no necu da se prepirem, ako ti mislis da ti je auto bolje od mog, ljepse itd itd
dodzi zamjenicemo se za nagrade-pehare...
i da jos jedna stvar, auto si kupio takvo kako sad izgleda, zamjenio si samo farove stope i poljepio one naljepnice po njemu, i jos koju sitnicu odradio, moje autop se ne moze preopznati od dana kupovine do sad


eto napisa se ja svega, nadam se da neces zamjeriti i da ovo nece pokvariti prijateljstvo jer ako je teko jebes taj sportski duh, ako te neko pobjedi i ti okolo protestvujes i pricas i nemas dostojanstva cestitati

Cestitke ostalim takmicarima
 
Član
IGY je napisao(la):
Kile fakat ne znam sto si protestvovao, evo Boki nabrojacu ja stvari koje ja primjetim drugi ne
kao prvo zasmetalo mi je to penjem se na postolje a on okrene glavu nije se ni udostojio cestitati
drugo
Kile ovo cu ti reci i u lice jer si me razocarao svojim postpkom, na tvom autu moje zamjerke
izvana zahrdzala ti je svaka obrva na autu, zatim na desnim vratima ti se karoserija praga razdvojila koliko je trulo a o stoku da ne pricam, zatim prednja karambolka sva izlomljena zadnja jos gora, plasticni bad look koji se sav izvitoperio, felge koje su se ogulile po rubovima, unutra razlicita sjedista, fali ti cukica kako sam primjetio, TV si samo nakacio play station stoji vizuelno ne radi (nije spojen) da ne nabrajam dalje
I cuo sam da si se zalio sto si ti na muziku dobio ocjenu 3 a ja 5, priznajem gepek ti je uradzen, moj nije, ali moji prednji sistemi kostaju skoro 1000 km, paneli uradzeni multimedija iPod itd itd
no necu da se prepirem, ako ti mislis da ti je auto bolje od mog, ljepse itd itd
dodzi zamjenicemo se za nagrade-pehare...
i da jos jedna stvar, auto si kupio takvo kako sad izgleda, zamjenio si samo farove stope i poljepio one naljepnice po njemu, i jos koju sitnicu odradio, moje autop se ne moze preopznati od dana kupovine do sad


eto napisa se ja svega, nadam se da neces zamjeriti i da ovo nece pokvariti prijateljstvo jer ako je teko jebes taj sportski duh, ako te neko pobjedi i ti okolo protestvujes i pricas i nemas dostojanstva cestitati

Cestitke ostalim takmicarima
nemojte se ljutit ali fabija je trebala biti 1 mjesto...:cool:
 
Član
Vidi ih, sad mene ko mazgu na prvo mjesto guraju :lol: cekajte dok mi dodju gewinde, i dok gepek uradim...ta prokletinja vec me dva puta stajala bodova, ali bogami nece i treci put makar ga radio od kartona :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
Kile fakat ne znam sto si protestvovao, evo Boki nabrojacu ja stvari koje ja primjetim drugi ne
kao prvo zasmetalo mi je to penjem se na postolje a on okrene glavu nije se ni udostojio cestitati
drugo
Kile ovo cu ti reci i u lice jer si me razocarao svojim postpkom, na tvom autu moje zamjerke
izvana zahrdzala ti je svaka obrva na autu, zatim na desnim vratima ti se karoserija praga razdvojila koliko je trulo a o stoku da ne pricam, zatim prednja karambolka sva izlomljena zadnja jos gora, plasticni bad look koji se sav izvitoperio, felge koje su se ogulile po rubovima, unutra razlicita sjedista, fali ti cukica kako sam primjetio, TV si samo nakacio play station stoji vizuelno ne radi (nije spojen) da ne nabrajam dalje
I cuo sam da si se zalio sto si ti na muziku dobio ocjenu 3 a ja 5, priznajem gepek ti je uradzen, moj nije, ali moji prednji sistemi kostaju skoro 1000 km, paneli uradzeni multimedija iPod itd itd
no necu da se prepirem, ako ti mislis da ti je auto bolje od mog, ljepse itd itd
dodzi zamjenicemo se za nagrade-pehare...
i da jos jedna stvar, auto si kupio takvo kako sad izgleda, zamjenio si samo farove stope i poljepio one naljepnice po njemu, i jos koju sitnicu odradio, moje autop se ne moze preopznati od dana kupovine do sad


eto napisa se ja svega, nadam se da neces zamjeriti i da ovo nece pokvariti prijateljstvo jer ako je teko jebes taj sportski duh, ako te neko pobjedi i ti okolo protestvujes i pricas i nemas dostojanstva cestitati

Cestitke ostalim takmicarima

upravu si totalno za sve ;) ovakav sam auto kupio u potpunosti, samo sam kupio ja akumulator :cool: al sam se zajebo sto nisam otvorio "projekt" :cool: na BHtuningu i postavio 376908.....slika akumulatora :icon_cry:

svi koji su ostali i koji su culi bokijevo obrazlozenje mojih ocjena naspram tebe, su ostali zaprepasteni :icon_eek: i motornog prostora i "audiosistema" i exterijera :icon_eek::icon_eek:

sto se tice tvojih "gresaka" i mana na autu necu pisati jer bi mi trebalo sigurno sat vremena da kucam a nezasluzujes toliko mog vremena i truda za to ;) samo cu ukratko Igy shvati da ti i dalje imas "stock" i blijedi "copy/paste" auto samo nanovo ofarbano sa veoma malim al VEOMA malim prepravkama i presvucenim sjedistima htjeo to ti prihvatit ili ne tako je.

tebe nisam prozivao vec sudije, nihov princip ocjenjivanja, njihovo znanje i poznavanje uopsteno Stylinga sto je na razini od 0 do 10 vedna VEEEEEEELIKA 0

a sad cu da te prozovem i cestitam sto si poklonio novcanu nagradu u dobrotvornu svrhu (za djevojku ENU) kao sto smo se (pojedini takmicari)dogovarali ako neko od nas uzme prvo mjesto:cool::cool::cool::cool:
jos jednom SVAKA CAST ;)

a za prvo mjesto cu ti cestitati tek kad stvarno budes bolji od mene kao sto sam uvjek i Veki i Novici ;)


... i kad na kraju skontam malo neznam zasto sam ti uopste odgovarao na post jer ko je ostao dole(a ostalo je DOOOOSTA RAJE) culi su sve!


p.s. "bad copy/paste"

2rr6k3a.jpg

:icon_cry:


a moju kopiju nadji negdje;)

ujedno i zadnji post na ovu temu "moje zalbe" a ako sta hoces jos da raspravimo i ti i boky ili neko drugi, znas gdje sam i uvjek spreman za "svaki" vid price i rasprave ;)

uzivaj :cool:
 

IGY

Član
kako si samo jadan i bjedan, eto to je moj komentar na ovo sve
a sto se tice ove slike sto stavljas, jedina slicnost je boja, sve ostalo je drugacije nego ovde,
i znas sta Kile ljubomora je cudna stvar
 

IGY

Član
tvoju kopiju, pa svaka zelena ibiza je ista kao tvoja, koja ima RS karambolku, no nebitno.....
sto se mene tice necu se vise prijavljivati na style takmicenja, jebes to i u pravu je Topic kad je nedavno rekao da nasa style scena nije to to
uzivaj eto sad mozes biti na visem podiju pozzz
 
Član
HAHAHAHHAHA 100KM - prva nagrada HAHAHAHHAH gdje to ima na planeti HAHHAHAHAH sada mi je i drago sto nisam isao . Neko je gore naveo da je malo raje bilo i to mi je drago cuti ..Manji teferic .

Neko ce reci da sam losa osoba i da ne zelim nikome nista dobro .Organizatorima zelim sve najgore jer od nas pune svoje dzepove ,a takmicarima daju smijesne nagrade.

Da svaka im cast sto i to organizuju jer ipak mi sami ne mozemo otici nigdje iz svojih stanova , kuca i nikome ne mozemo pokazati svoja auta .Za to nam trebaju organizatori...

ne prozivam nikoga nego vam samo ponavljam ono sto sam do sada govorio.. Da je ovo sve smijesno i da ljudi iz godine u godinu pune dzepove na nas racun ,a za uzvrat ne daju nista

I ne dirajte igy-a.. jer covjek nije kriv sto je prvi. Nije nikome dao pare da bude prvi nije nikoga potkupio.Ako nije zasluzio prvo mjesto to su trebali da odluce sudci (koji bi trebali biti kompetentni i mjerodavni za takve polozaje)..
Ali posto nisu onda nema potrebe da se svadjate i prepirete jedni izmedju drugih.
Dakle cuvajte i volite jedni druge jer je ova premala style scena da bi neko nekome nesto lose mislio.Ako zelimo da napredujemo moramo prevazici taj dusmanluk i tu zlobu.Ako su mu ljudi dali prvo mjesto treba da se kaze svaka cast brate bas mi je drago ,a ne da se vi izmedju sebe svadjate sto ti nisi prvi ili on..SUDIJE SU SMIJESNE ,a ORGANIZACIJA JOS SMIJESNIJA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top