402 SR Tuzla 2009

402 SR Tuzla 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
bas sranje to sa datumom
ali eto prilike nekima da budu prvi nece im biti konkurencije :lol::lol::lol:
 
Član
Ovim putem bi htjela samo jos obavijestiti sve one koji su do sad pratili nas rad, da od ove trke u organzaciji necu raditi niti ja niti dosadasnji direktor trke (Nihad Dizdarevic-Bucko) kao i jos jedan dio stare ekipe. Ko ce ciniti novu ekipu, to ne znam, kao ni ostale detalje ove trke (ali mozete ih saznati pozivom na broj redakcije 033 26 26 00).
Ja se u svoje i Buckovo ime najiskrenije zahvaljujem svima koji su nas rad podrzali, koji su suradjivali i ucestvovali na sve nacine u nasim manifestacijama. Uprkos i nekim nesuglasicama, bilo je lijepo poznavati vas i druziti se putem ovih takmicenja.

Sretno svima u daljem radu, samo tako nastavite, gdje god da se takmičite!!!

Srdačan pozdrav, do neke prilike.... ;)
 
Član
Od svih ovih silnih ljudi koji pisu da ce biti 10 auta u tuzli neznam je li iko takmicar

Tako da bih vam uljudno pozelio da ne serete previse!!!

Nemam ja nista ni protiv Osijeka ni protiv Tuzle niti branim ikoga,ali hajde malo skontajte,ljudi koji bi mozda dosli u Tuzlu jer nisu u mogucnosti otici do Osijeka sad citaju ovo i kontaju ma nema umrla Tuzla.

Ja znam bar 10 auta koji krecu iz Sarajeva za Tuzlu!

Pozdrav svima i sretno gdje god otisli!

citam jos jednom i nemogu da vjerujem kakvi debilni komentari se bacaju ovde

mizerno
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Od svih ovih silnih ljudi koji pisu da ce biti 10 auta u tuzli neznam je li iko takmicar

Tako da bih vam uljudno pozelio da ne serete previse!!!

Nemam ja nista ni protiv Osijeka ni protiv Tuzle niti branim ikoga,ali hajde malo skontajte,ljudi koji bi mozda dosli u Tuzlu jer nisu u mogucnosti otici do Osijeka sad citaju ovo i kontaju ma nema umrla Tuzla.

Ja znam bar 10 auta koji krecu iz Sarajeva za Tuzlu!

Pozdrav svima i sretno gdje god otisli!

citam jos jednom i nemogu da vjerujem kakvi debilni komentari se bacaju ovde

mizerno



Ne potpis nego POTPIŠČINA koji off svi se upišu OSJEK ko j*** domaću tuning scenu "ajmo po pehare" Stvarno ku*** brate đeni zeve a pola od ovih nece ni vidjet o od OSJEKA a svak se zna upistat OSJEK! :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Od svih ovih silnih ljudi koji pisu da ce biti 10 auta u tuzli neznam je li iko takmicar

Tako da bih vam uljudno pozelio da ne serete previse!!!

Nemam ja nista ni protiv Osijeka ni protiv Tuzle niti branim ikoga,ali hajde malo skontajte,ljudi koji bi mozda dosli u Tuzlu jer nisu u mogucnosti otici do Osijeka sad citaju ovo i kontaju ma nema umrla Tuzla.

Ja znam bar 10 auta koji krecu iz Sarajeva za Tuzlu!

Pozdrav svima i sretno gdje god otisli!

citam jos jednom i nemogu da vjerujem kakvi debilni komentari se bacaju ovde

mizerno



svaka cast za ove rijeci....ja se nadam jos razmisljam dali da okusam srecu u db dragu....pa cemo da vidimo...ali definitivno Tuzla.....
 

MTR

Član
eto i mene u Tuzlu , da vidim taj skup , ako ne bude nikog nema veze , bar ima more hahahah ;)
Tuzla rules

Momci svaka cast , nisam uopste planirao al sad cu doc
 
Član
evo da najavim da dolazim!!! :123:
mislim u nedelju,ne sad... :lol:
i meni ne daju da udjem sa autom u hrvatsku a i da daju ja ne bih isao!
 
Član
Ja necu upasti sa svojim autom ali upadam s ekipicom malo popratiti event! Pozdrav i abg vidimo se u tuzli!
 
Član
nemoj a da se ne javis... :icon_mad:
mislim da mi pomognes oko lickanja keca... :lol:
salim se... javi se obavezno ;)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Od svih ovih silnih ljudi koji pisu da ce biti 10 auta u tuzli neznam je li iko takmicar

Tako da bih vam uljudno pozelio da ne serete previse!!!

Nemam ja nista ni protiv Osijeka ni protiv Tuzle niti branim ikoga,ali hajde malo skontajte,ljudi koji bi mozda dosli u Tuzlu jer nisu u mogucnosti otici do Osijeka sad citaju ovo i kontaju ma nema umrla Tuzla.

Ja znam bar 10 auta koji krecu iz Sarajeva za Tuzlu!

Pozdrav svima i sretno gdje god otisli!

citam jos jednom i nemogu da vjerujem kakvi debilni komentari se bacaju ovde

mizerno



Sve je to u redu sto ti kazes...ja nit sam takmicar nit posmatrac...pratim ovako online i nista vise...al cinjenica je da ce svako prije otici u osijek nego u tz sto kao takmicar tako i kao gledalac...kao gledalac ima dosta bolje i vise da vidi a kao takmicar da osjeti bolji i kvalitetniji nivo takmicenja a i ako moze da osvoji vrijednije nagrade jer jadno je ono sto iko osvoji na nasem ajd recimo style takmicenju...vise potrosi na hranu i cugu u toku tog dana...mozes ti kritikovat komentare i narod koliko hoces al zna se da je tu ostao samo takmicarski duh i nista vise...steta toliko novca koji se ulozi u auta a zauzvrat i ako ostvaris rezultat dobijes NISTA...svaka cast tim momcima..ja im se divim na volji i zelji..steta sto to sve nije drugacije...
 

MTR

Član
puna Tuzla treba , auta me ne interesuju hahahahahahahaha

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ja vala idem u Osijek iskljucivo jer hocu da vidim ( i fotkam ) neka nova auta,a takodje i zbog toga sto je PROSLI event bio upravo u Tz,bjezi ba,da je bar jedan bio u medjuvremenu,a ne ovako.A plus jebi ti to bio sam jednom u V. Gorici i znam na koliko visoj razini je hrvatski rejs,a meni kao gledatelju to je jako vazno.U redu je to da trebamo podrzavat domacu scenu,ali da budem iskren prilicno sam revoltiran postupkom zaduzenih za ovaj kup s obzirom da su Brcko odgajdali tri jebena puta:icon_evil:

Vidimo se! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top