21h, parking kod Olimpijskog bazena, preko puta Remize, snow drift, ass draging etc..

21h, parking kod Olimpijskog bazena, preko puta Remize, snow drift, ass draging etc..

Član
21h, parking kod Olimpijskog bazena, preko puta Remize, snow drift, ass draging etc... TONIGHT !!!!

dobro dosli svi koji si pozeljeli da gledaju kroz bocne prozore dok idu pravo, a ujedno prilika da smocimo noge, poslije toga susimo carape na radijatorima, i malo razradimo vec zahrđalu rucnu kocnicu :)

Dodjite u sto vecem broju, ja oblacim cizme 46 broj :D

tepSIJA
 
Član
bilo je exstra i dosta raje, kako sam vidio tepSIJA je sliko malo pa se nadamo slikama

pozzz
 
Član
Tepso je slikao kad su bili tu svi auti, ja sam kasnije izvadio aparat kad je ostalo 3-4 auta - nisam imao stativ.

Vise se pricalo nego vozalo, malen parking i veliki cunj na sredini bio, pa...







Tepsija i Punto su imali trku ubrzanja, Punto se osvetio tepsiji sto mu se brata odrekao :D




Mjesto desavanja...
 
Legend
na toj trci ubrzanja bolje gume su pobijedile aa? heh

fino je to,pa makar da su se 2 auta skupila,samo tako decki ;)
 
Član
da znam i ovdje ona naletiti onaj kod energoinvesta dole je jos bolji naletite i dole bude raje!
 
Član
svaka vam cast,sto se okupite,sto se druzite,i sto nam to sve fino prenosite. Cekat cemo Nedima da vidimo jos slika, mozda i kakav klip il tako nesto. Samo brate dobro vi snijega imate,kod mene ovdje nema nista, sve me obilazi
 
Član
2j5nvk9.jpg


1zmjhhi.jpg


2qjevqr.jpg


30j64w1.jpg


2h4cdgo.jpg


dm9tw3.jpg


25ouhie.jpg


bhefif.jpg


2qk3t3l.jpg


29xf2w3.jpg


2lmoyv7.jpg


122ywt5.jpg
 
Top