206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

:lol:
hvala vam...
pomalo sredjujem... sljedece kontam skinuti oznake sa zadnje haube... samo bi znak trebao ostati... hladno vrijeme pa mi se neda nista raditi...:icon_confused:

ArminM je napisao(la):
odlican,mogu ga vec zamislit na 16-kama kakvim mocnim,uff

:icon_smile: nabavio prije par dana 16ke Ariane, sa 307 5 krakova... al nisu mi bas nesto ''premocne'' evo ima i slika kako bi izgledalo s tim da je ovdje guma prevelika...

03022011664.jpg

ev jos jedna s neta
img28015rf.jpg
 

Zex

Član
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

Ne znam, meni te feluge nikada nisu bile zanimljive, jednostavno susta suprotnost Chellenger-kama predebeli krakovi, previse upustena sredina kraka, jednostavno nekako previse "kulturica" izgledaju. Jos ovde kod tebe balonjare gume pa feluga izgleda kao 15".

Niza guma i distance bi mozda popravile stvar, ali sto se tice 16" bar moze da se bira koliko hoces.
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

Zex je napisao(la):
Ne znam, meni te feluge nikada nisu bile zanimljive, jednostavno susta suprotnost Chellenger-kama predebeli krakovi, previse upustena sredina kraka, jednostavno nekako previse "kulturica" izgledaju. Jos ovde kod tebe balonjare gume pa feluga izgleda kao 15".

Niza guma i distance bi mozda popravile stvar, ali sto se tice 16" bar moze da se bira koliko hoces.

trenutno su ove na prodaju... ako prodam onda cu trazit neke nove... malo drugacije od ostalih...:icon_smile: sto se tice balonjara, one su dosle na felgama pa sam samo probao, ali ne treba nista ni govoriti... naravno da su predebele.... imam ja i nove gume 195 45 16...
 
Član
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

dobra makinja samo da je jos nizi,dosla bi vise do izrazaja njegova figura......
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

aldintdi je napisao(la):
dobra makinja samo da je jos nizi,dosla bi vise do izrazaja njegova figura......

hvala kolega... probat cu stavit zelene opruge pa cu vidjet kako izgleda...;)
 
Član
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

dobar auto druze..daj mi reci kako se ponasao sa ovim 17" felgama..posto ja planiram stavit na svog..jel mu bilo tesko puno ili kako??
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

denis_19 je napisao(la):
dobar auto druze..daj mi reci kako se ponasao sa ovim 17" felgama..posto ja planiram stavit na svog..jel mu bilo tesko puno ili kako??

hvala... iskreno ja nisam primjetio da je neka razlika... al sto se tice izgleda, extra sa 17kama...:icon_smile:
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

evo rezultat danasnjeg ''kupanja'' konacno u malo lijepog vremena za koju novu sliku..;)

15022011734.jpg

15022011735.jpg

15022011736.jpg
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

Crazydeaf je napisao(la):
Nice nice pugic ;)

hvala kolega... jucer isao gledat sivog, nest kontam da mjenjam... pa jos nezz... ima na par mjesta nekig ogrebotina, pa me to odbija..:icon_rolleyes:
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo

Bilo nekih promjena... planirane felge 15'' od 206 GTi modela, trebale ici na mog Pug-a, ali naletila musterija i prodale se... takodjer i Ariane 16'' prodane danas, kao sto kolega Zex rece ''previse kulturica''...
Vec dugo trazim model Cyiclon 15'' sa 306...
napokon jucer i one pronadjene...
Naime nekad bile u vlasnistvu kolege TaBa...
evo nekihg slika... :icon_smile:
takodjer da ne zaboravim evo slike i danasnjeg ''poziranja'' sa bratovom Hondom Civic...:icon_s
mile::icon_smile:;)

19022011765.jpg

20022011772.jpg

20022011770.jpg

20022011771.jpg

20022011773.jpg

20022011774.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo-----> Honda vs Peugeot

Siguran sam da je honda brža i ako je 1.3, ali oba auta su extra :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top