2011 Seat Exeo 2.0 TDI sa Multitronic menjačem

2011 Seat Exeo 2.0 TDI sa Multitronic menjačem

Član
57222-seat%20exeo%201.jpg


Seat Exeo modelske godine 2011. (u limuzinskoj i ST karavan verziji) je od sada evropskim kupcima dostupan i sa Multitronic transmisijom u kombinaciji sa 2.0 TDI common-rail dizelašem od 105 kW/143KS.

Exeo 2.0 TDI Multitronic sedan po fabričkim podacima troši 5,8 litara goriva na 100 km, od 0-100 km/h ubrzava za 9,3 sekunde a postiže maksimalnu brzinu od 208 km/h (karavanska ST verzija do 100 km/h stiže za 9,6 sec i može do 201 km/h).

57223-seat%20exeo%2011.jpg


U standradnoj opremi ovog Exea se između ostalog nalazi sedam vazdušnih jastuka, dvozonski klima uređaj, el. podizači stakala, daljinsko centralno zaključavanje, cruise control, bluetooth, CD MP3 radio sa 8 zvučnika, svetla za maglu i alu točkovi od 17 inča.

57224-seat%20exeo%20111.jpg


Sem toga, Exeo modelske godine 2011 nudi i više mesta za noge putnika na zadnjim sedištima (za 44 mm, i to zahvaljujući izmenjenim sedištima).
 
Član
radjen na platformi A4 modela ;)

Meni izgleda kao oke auto.. pogotovu za njegovu cijenu. Mada bi ja prije uzeo Skodu recimo

Gledao sam ga kod direktora svog stvarno je oke :)
 
Član
Kako neće ličiti ,kad je to A4 B7 sa Seatovom značkom.
A ovo govno od mjenjača nisu ni trebali stavljati , u Audiu baš pokazao.
DSG je svetinja.
 
cim sam vidio sliku uocio sam slicnosti sa audijem,,
prvo karavan ima identicna bocna stakla,, a i ostatak
dosta podsjeca na audija,, a sedan verzija audi u originalu
sa promijenjenim svjetlima
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
cim sam vidio sliku uocio sam slicnosti sa audijem,,
prvo karavan ima identicna bocna stakla,, a i ostatak
dosta podsjeca na audija,, a sedan verzija audi u originalu
sa promijenjenim svjetlima

Pa ovo i jest AUDI, ne znam kako ljudi uopšte pričaju o sličnosti kad je isti ***** u pitanju.;)
Sjedio sam u ovom autu na sajmu, ama identičan kao i svaki auto iz VW koncerna, znači 100% identičan.:cool:
 
Top