2011 Mercedes S 250 Cdi Blueefficiency

2011 Mercedes S 250 Cdi Blueefficiency

MTR

Član
ovaj motor je plafon , ide od 136 KS do 204 KS i ima masivan moment , ugradjuju ga u sve modele od C do S , ima 4-tu generaciju CR-a na 2000 bara , piezo injektore , i interesantno je da ima 2 zamajca
sam podatak od 233 Nm po litri je impresivan
 
Član
MTR je napisao(la):
ovaj motor je plafon , ide od 136 KS do 204 KS i ima masivan moment , ugradjuju ga u sve modele od C do S , ima 4-tu generaciju CR-a na 2000 bara , piezo injektore , i interesantno je da ima 2 zamajca
sam podatak od 233 Nm po litri je impresivan

Dugo je trebalo mercedesu da napravi 4-cl motor od 2l sa snagom od preko 200 dizelskih konjica... :icon_biggrin:

BMW je to davno uradio sa motorom koji se ubacuje u model 123d.

a AUDI.. ??:icon_question:

Svaka cast Mecki za ovaj motor.. :)
 
Član
Ma stroj je auto u svakom pogledu ,sto se tice snage motora, ko hoce limuzinu i jos da se trka uzima neku AMG verziju merca :)
 
Član
Ma ovo ce trositi do 10 L.Znas kako se pise a znas kako ti je kad se sipa.Jos ovo nase gorivo kvalitetno paaa
 

MTR

Član
LexusNo1 je napisao(la):
Ma ovo ce trositi do 10 L.Znas kako se pise a znas kako ti je kad se sipa.Jos ovo nase gorivo kvalitetno paaa

kod mene bio jos veci motor pa trosio 8 litara po BiH , ne lupaj bezze ;)

uh izvin'te

"Pozdrav svima!!
Moje ime je Ivan, imam 18 god. inace sam iz Mostara.Upravo polazem vozacki ispit"

:D:D
 
Hidraulic je napisao(la):
Mozda jedno 6-7 litara, ipak svako proizvođač stavlja potrosnju pri idealnim uslovima :D

Ma ima odsutapnja od fabrickih podataka, ali da trosi 10 pri normalnoj voznji sumnjam, mozda 10 ali da ga gasas non stop, malo zesce voznje, mada nema tog auta koje nece povuci vise prilikom te voznje!
 
Top