2010 Mazda3 Sedan predstavljena za L.A. publiku

2010 Mazda3 Sedan predstavljena za L.A. publiku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
all-new-2010-mazda3-sedan-unveiled-for-the-la-crowd


2010-mazda3-sedan_5.jpg


2010-mazda3-sedan_6.jpg


SEXY :icon_biggrin:

2010-mazda3-sedan_9.jpg


2010-mazda3-sedan_11.jpg


2010-mazda3-sedan_12.jpg


2010-mazda3-sedan_13.jpg


2010-mazda3-sedan_14.jpg


2010-mazda3-sedan_15.jpg


2010-mazda3-sedan_17.jpg


2010-mazda3-sedan_18.jpg


2010-mazda3-sedan_22.jpg


2010-mazda3-sedan_24.jpg


2010-mazda3-sedan_27.jpg


2010-mazda3-sedan_26.jpg


2010-mazda3-sedan_25.jpg
 
Legend
Nemojte zamjeriti za velike fotke, nekad ih jednostavno ovako ocita iako su ustvari manje, cca 800x600
 
uhh, ostao sam bez texta. na prvim slikama mi je auto djelovalo kao puka kopija mazde 6, ali sada konacno vidim da nisu krenuli na pogresan put. automobil ima divne proporcije i veoma ostar izgled. ovo je nesto kao Focus Gone Wild.
ne zelim vise da gubim rijeci.hoce li i kad ce biti hatchback sa troja vrata ili barem sa petera? ima li kojih najava za MPS verziju i da li ce da bude pogon na sva 4 tocka?
 
Legend
freekvw1983 je napisao(la):
uhh, ostao sam bez texta. na prvim slikama mi je auto djelovalo kao puka kopija mazde 6, ali sada konacno vidim da nisu krenuli na pogresan put. automobil ima divne proporcije i veoma ostar izgled. ovo je nesto kao Focus Gone Wild.
ne zelim vise da gubim rijeci.hoce li i kad ce biti hatchback sa troja vrata ili barem sa petera? ima li kojih najava za MPS verziju i da li ce da bude pogon na sva 4 tocka?

IMas vec negdje fotke MPS-a stare mjesec mozda i dva, ali spy, izgleda lici na subarua onog. Pise da nece biti 4wd, ali ja imam neke informacije da hoce biti ipak. Moje su malo direktnije za sada :lol:
 
Član
ne moze bit japanac a da ne valja
extra je,interijer mi je vrh:icon_eek:
slike kad prolazi kroz vodu takodjer:icon_eek:
 
Član
Eh Edo, japanac je to ;), a ja nadjoh ovo na netu...
http://www.webwombat.com.au/motoring/news_reports/2010-mazda3-leak.htm

I ovo bi skroz bilo mocno, samo ne bih rekao da je to MPS verzija o kojoj se prica...nit je ovo nalik na ovo sto je daki postavio... kako god, 2010 godina je veoma blizu :cool:
 
Član
sprijeda mi se nikako ne svidja.. kao neka mjesavina izmedju osmice fl i ne znam sta jos.. sa strane i straga je lijepa, kao i unutrasnjost.. posebno stope su joj lijepo uradili lici na oci japanca :lol:
 
Član
Extra je po meni..jedino mozda malo odskace sto je odvojen km/h i obrtomjer... ali moze proci... ;)
Naravno ovo je "moje" misljenje .. :cool:
 
Član
Daleko bolja i ljepša od stare.:cool:
A što se tiče MPS-a ostaje i dalje najjači FWD kompakt,a nutra kuca 2.5t zasad nepoznatih specifikacija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top