2000/2001 VW Polo 1.4 TDi

2000/2001 VW Polo 1.4 TDi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
8500 :lol::lol:

http://www.pik.ba/artikal/4295560/audi-golf-bmw-polo/

Ovaj bi otišao za tu cijenu. Vozio sam ga, auto na mjestu:icon_biggrin:
 
Član
Dobra su oba - mada se meni ne svidja ovaj "okasti" - ovaj gore iznad je k'o bombona - al' motor ga "handri" :)

Ovaj mi se cini kao dobitna kombinacija:

http://www.pik.ba/artikal/4688985/volkswagen-polo/
 
Član
ovaj sto je zela okacio je stvarno vrh, gledao sam ga i ja par puta

ja sam ti htio stavit ovog sdi-a ali nisam mogao editovat post

elem moja ti je preporuka da kad budes isao gledati auto odma pregledas dimenziju guma, pogledaj na cepu rezervoara koja je preporucena dimenzija gume, budel odstupanja slobodno racunaj da ces odma mijenjati selene i sve na trapu, seleni su stvarno losi, bar ovi zamjenski sto se mogu kupiti, kod mene originalni su izdrzali skoro 140 000, i onda stavim zamjenske i u godini dana dva puta se vec mijenjaju. trap im nije nesto bog zna izdrzljiv. kod mene se auto vozi ljeti na 195/45 R15, znaci preporucenoj dimenziji, i opet na kraju sezone moras selene mijenjat, kugle, krajnice i slicno. pala je dosta cijena ovih modela

ovaj koji se prodaje za 8500 sam stavio samo kao usporedbu na mog, jer je identican, a cijena mu je prejaka. mada sam i ja svog kacao na pik, cisto da vidim sta cu dobit, ja sam pretjerao cak u cijeni od ovog, stavio sam bio 8800 i dobijao sam raznorazne ponude, na kraju kad je covjek iz tomislav grada nazvao i htio da dodje po auto skinuo sam ga:lol:
 
Član
Dzaba sto si dao tol'ko para na njeg i sto ti je pravio toliko problema - ipak je prirasto srcu...tesko se odvojit' jelde hehe?

Ja ionako kojeg god da kupim vozim u Interauto i da se sve zamijeni sto ne valja - da ne mislim vise...kasnije samo docekivati kako sta strada. Iskreno, autic je star 13 godina i realno je ocekivati da ce biti kvarova.

Iz iskustva sa Fabiom 1.9 SDI znam da ce odrzavanje ovog Pola sigurno biti jeftinije nego kod ostalih auta. Imao sam i Puga 407 1.6 HDi - dobar je bio, nemam zamjerke...ali me je par popravki posteno "ogulilo".
 
Član
mozda ti i da kupis 1.4 tdi ne bi imao kvarova, mozda sam ja jednostavno peh s ovim svojim, i moj je bio u asa autu prije nego li sam ga platio, nema marke ulaganja, sve sto je bilo jeste farove ispolirat. medjutim otkako sam odradio veliki servis problemi su nastali, moze biti i da je "majstorluk" presudio u mom slucaju,jer sam se nekoliko puta ocito dobro opekao raznih majstora. A da se nije lako odvojit od auta bas i nije istina u mom slucaju, kada je naisao ovaj a6 audi tesko da me Polo privlaci vise uopce. U Polu imam 3 cilindra a u audiju dva puta toliko, pa ti sad vidi:icon_biggrin:
 
Član
Sa 1.4TDI sve zavisi kakva ti je nafaka:lol: ili služi bez problema (kolega ga ima 2 godine) ili dere kožu kao u ArminaM.
Ja bih više ganjao 1.9SDI , manje mogućih problema , ide dosta dobro za saug dizela a potrošnja nikakva (Genova-Banja Luka prosjek 4,6LIT;))
 
Član
derem i ja ovog sad, al nakon sto sam nalupao para i para u njega:lol:

mogao sam passata cc uzet:D
 
Super Moderator
A ja se sjecam kad si armine htio kupit tog pola a ja govorio da nije neki i da je skup :D
 
Član
iz licnog iskustva bolje se okreni prema benzinjari taj tdi za 3 klipa nikako nije dobar ali od slucaja do slucaja npr amidza ga ima i dere mu guzove 24H na dan 7 dana u sedmici znaci uvijek je na gasu i dobar je 160 000 predjenih sa njim odlican dok seka ima isti motor 65 000 i jebe nam od do i dan i noc to auto od bregaste osovine dizni do dihtunga xxx slucajeva u glavnom dobar majstor dobra dijagnostika i jedno 3 sata pregledanja ako se odlucis za tdi :D
 
Član
allroad je napisao(la):
A ja se sjecam kad si armine htio kupit tog pola a ja govorio da nije neki i da je skup :D

jbg boljeg u tom momentu u prodaji nije bilo, da li je skup il ne ne znam jbg, jesam ja popusio na njemu nema govora, al me utjesi kad vidim da i sad mogu dobit slicne pare za njega. Ostaje on starom pa nek on taljiga, ja imam 2x vise cilindara za sebe:cool::cool:
 
Član
Samo da javim da sam kupio Polo 1.4 MPi od 44 KW i prezadovoljan sam kao i sa onim prethodnim. Auto je kao "svjetlica" - utegnut i sabran.

Nadojh ga u Republici Srpskoj, registrovan jos 6 mjeseci i zamisli - ne vazi osiguranje njihovo kod nas u Federaciji...bem ti zakon.

Elem, ni osiguranje u Federaciji nema opciju da se izvadi polica na ostatak registracije (6 mj) vec moradoh platiti za citavu godinu dana....jos kazu da je sreca sto TK priznaje placene poreze....izgleda da u drugim kantonima ni poreze ne priznaju.

Tako da znate - nemojte reci da vam niko nije rekao :)
 
kad je troklipac bio auto?? Što a kad je V6 kome se uzjebao? Inače ti 1.4 su svi redom loši motori, rijetko tko ih hvali. ;)
 
Član
pametna kupovina, neces se pokajat sigurno, imat ces manje glavobolje sasvim sigurno;)

predstavi nam ga u garazi, da vidimo kako si prosao:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top