190D w201 by kova

190D w201 by kova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema se sta reci osim svaka cast jako fin i jako mocan na ovim felgama cuvaj ga slabo se nesta vidja ovako ;)
 
Član
deez je napisao(la):
Ovaj automobil je bukvalno nulti primerak, pilot projekat po kojem bi trebali da se ravnaju 190ke...
Cenim autenticnost i sto si odrzao originalnost citavog automobila, eto da je jos 2,5 :D, kako god odusevljen sam! Enterijer mi se dopada, sve je ocuvano, drvo se nije razlistalo, boja stofa na sedistima odlicno odgovara spoljasnjoj boji, a volan je posebno interesantan...ovaj volan je serijski isao tih godina (do 1996. na C klasi). Jesi li ti ovo ubacio?

Kako vrtis ovolike felge sa tom masinom, mislim ono, zanima me kako se ponasa?

hvala...a jbg...i meni je žao kaj nije bar 2.5D a bilo je i planova da uđe nutra i 2.5D turbo...al eto...sad nemam tolko novaca....

interijer je i meni super...maožda čak i bolji od kože kaj se iče ove boje...volim ovu brazil unutrašnjost...sad mi je plan barem klimu,podizače 4 stakala, grijanje siceva i još neke dodatke...

a izvana...bit će novosti...;)

da volan je serijski...i najviše se viđao u AMG 3.2 modelima...mada ih ima na svim...tj bio je opcijski dodatak...i po meni najbolji izbor...

ove flege za čudo božije lakše vrti neko Monoblokice...jer su i dosta lakše...samo je sad plan nači veči rub....barem do 9j da iza bude...mada pucam na magičnih 10...:D

slika1.jpg

slika2.jpg
 
Član
cek jeli auto ovo sa mercedes foruma..ako je stvarno je eekstra samo manje fotoshopa (nemoj se uvridit):icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Početnik
EEE HEEEEEEJ

što si bre ovo na zadnjoj strani postova
aaaaa voziš Mercedesaaaa
to ti je normalno na ovom forumu;)

Dopada mi se tvoja "dvestajedinica", nevermind the AGREGAT. Ima ON svoje prednosti
Dobro mu stoje RH felne, možda još malo niža guma npr 215 40 17 ili 225 35 17
Eto ako ti se ukaže prilika da naletiš na AMGove 17ke od 8J, dobro bi ti legle jer imaju 32ETa
Migavce NE menjaj, vidim da su sa indikatorima kao kod mene:cool: na "stodvajestšestici"

POZDRAV gastarbajteru

p.s.(mi u Srbiji ovaj model zovemo i SELJANČICA)
 
Član
Odlican je,imamo isti player:D,samo zamjerim zato sto je brisac na sredini sajbe a ne na svom mjestu,ipak nije to neki jugic za brdske trke to je merc,elegancia,konfor:cool:
 
Član
eh kova kova, a što da ti kažem...
prekrasan je i ne mogu ga se nagledati, a da ne velim koliko me srce boli što moj leži kući još uvijek...

Meni osobno bolje izgleda na monoblock-icama...:icon_biggrin:
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
EEE HEEEEEEJ

što si bre ovo na zadnjoj strani postova
aaaaa voziš Mercedesaaaa
to ti je normalno na ovom forumu;)

Dopada mi se tvoja "dvestajedinica", nevermind the AGREGAT. Ima ON svoje prednosti
Dobro mu stoje RH felne, možda još malo niža guma npr 215 40 17 ili 225 35 17
Eto ako ti se ukaže prilika da naletiš na AMGove 17ke od 8J, dobro bi ti legle jer imaju 32ETa
Migavce NE menjaj, vidim da su sa indikatorima kao kod mene:cool: na "stodvajestšestici"

POZDRAV gastarbajteru

p.s.(mi u Srbiji ovaj model zovemo i SELJANČICA)

hvala hvala...i meni je žao kaj je agregat od traktora al jbg...

gume su dost niske...205/40..po meni i previše...samo mi je žao kaj nisu 9j ili 10j zadnje...volim german style...:D

a od AMG monoblokice sam tražio od 8,5j al nigdje ih nema..a oni koji imaju neće mijenjati za 7,5j kakve ja imam...:icon_evil:

mate123 je napisao(la):
cek jeli auto ovo sa mercedes foruma..ako je stvarno je eekstra samo manje fotoshopa (nemoj se uvridit):icon_cry::icon_cry::icon_cry:

pa i nisam puno koristio PS..pogotovo na prvim slikama..jedino ovo u garaži da malo promijenim i pojačam kontrast i to je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top