17ke na Fiat Bravo?

17ke na Fiat Bravo?

Početnik
adi187 je napisao(la):
Imo je i gren devil bravo isad mu zao sto ga je prodo :D

A fino auto jos uvijek izgleda, nije ih tesko prodati, pogotovu trazeno kod mladjih vozaca, nisu puno para a cool izgleda

eh to je ono sto ja govorim sto bas 17ke fele :D

GreenDevil je napisao(la):
geestyleg je napisao(la):
ima i toga al ovo auto nece nikad stariji uzeti jbg 1.8 16v je motor a gradska mu je 9-10 litara ,a ima dosta omladine i pitali su me vec dosta hocul prodavati pa zbog toga

ja bi prije reko da mu je otvorena potrosnja 9L a gradska 12 i vise a ti kako hoces :lol::lol:

nije ljudino varas se ja sam isao u makarsku iz sanskog mosta snjim i prosjek mi bio 7-7,5 litara sa klimom upaljenom
 
adi187 je napisao(la):
Imo je i gren devil bravo isad mu zao sto ga je prodo :D

A fino auto jos uvijek izgleda, nije ih tesko prodati, pogotovu trazeno kod mladjih vozaca, nisu puno para a cool izgleda

fin je Bravo ali meni nije odgovaro onaj motor, 100ks a kilav, nece brda ebes ga i nakon mjesec dana voznje ode :lol::lol:

geestyleg je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Imo je i gren devil bravo isad mu zao sto ga je prodo :D

A fino auto jos uvijek izgleda, nije ih tesko prodati, pogotovu trazeno kod mladjih vozaca, nisu puno para a cool izgleda

eh to je ono sto ja govorim sto bas 17ke fele :D

GreenDevil je napisao(la):
geestyleg je napisao(la):
ima i toga al ovo auto nece nikad stariji uzeti jbg 1.8 16v je motor a gradska mu je 9-10 litara ,a ima dosta omladine i pitali su me vec dosta hocul prodavati pa zbog toga

ja bi prije reko da mu je otvorena potrosnja 9L a gradska 12 i vise a ti kako hoces :lol::lol:

nije ljudino varas se ja sam isao u makarsku iz sanskog mosta snjim i prosjek mi bio 7-7,5 litara sa klimom upaljenom



pa trosio je i moj Corrado 1.8 karbas 6-6.5 kad sam iso u Zagreb, ja sam mislio na nase puteve, a ti ako i dalje vjerujes u tu svoju potrosnju, pustit cu te da zivis u zabludi:D
 
Početnik
jel ti stvarno uporedujes corado masinu iz 95 godine ako je tvoj bio te jer je to zadnja godina corada i motor iz 2001 godine o Boze
 
Top