17ke na Fiat Bravo?

17ke na Fiat Bravo?

Početnik
Pozdrav momci,
kratko pitanje pasu li 17ke feluge na ovaj moj Fiat Bravo,posto ga cu prodavati da ga sredim otice prije a imam ponudu 17ke feluge.

Sledeci autic bi trebao biti neki Audi A4 1.9 TDi (131ks) 2003 godiste
 
Član
ma sve moze..pa i 17...al mislim da deblja guma od .../40/17 ne moze...;)..al ce bit neudoban skroz al et...15-ke su ok za bravo-a a sve vece je da bubrege odvalis...
 
Član
Ev kod mene su 17ke trenutno,vec 2mjeseca.... nema skoro razlike 15ke u odnosu na 17ke sto se udobnosti tice ako stavis na 15ke 195/50/15....a na 17ke gume mogu 195/45/17 ili 205/40/17 tako je kod mene......:D
 
Član
Ma samo ti stavi ima kamaru bravo sto se voze na 17'' kad moze na golf 2 moze i na bravo :D:lol:
 
Početnik
ma vozao sam 16ke bilo mi super ,al sam prodao fele, 18ke probao nemogu ni uci a kamol stavit se hahah
 
Član
moze i 18 s odgovarajucom gumom, (nemoj da stavljam slike sa 19 :D ) a pretpostavljam da si ti pokusao ugurati neku s profilom 50 pa mislis da ne ide :D idealna dimenzija gume na 7j 17" je 205/40r17 jer je isti obujam tocka (593mm) kao fabrika 175/65r14 ;)
 
Početnik
vjerovatno ne sjecam se koja je guma bila, znaci 17ke idu bez frke mislim da ce super izgledati jer su slicne ovima starima kao sto su bile
 
stavi 14" celicne sa ratkapama, lakse ces ga prodat, jer kad vide 16" ili vise na autu odma misle da su trapovi otisli
 
Početnik
ima i toga al ovo auto nece nikad stariji uzeti jbg 1.8 16v je motor a gradska mu je 9-10 litara ,a ima dosta omladine i pitali su me vec dosta hocul prodavati pa zbog toga
 
Član
jes' jes' stavi celicare..na 17kama odma su trapovi odvaljeni, tocak otpado, amortizeri propali...:lol:
ma babske price
samo ti stavi 17ke sa profilom 40 leci ce mu predobro...
usput bravo ti je prelijep ;)
 
Početnik
ma to su krkanske price hehehe. Hvala mada sad ima par mali uvala od leda koji me uhvatio u splitu mada se vidu tek kad se zagledas,dobro sam prosao mislio sam da ce biti kao cjedilo
 
geestyleg je napisao(la):
ima i toga al ovo auto nece nikad stariji uzeti jbg 1.8 16v je motor a gradska mu je 9-10 litara ,a ima dosta omladine i pitali su me vec dosta hocul prodavati pa zbog toga

ja bi prije reko da mu je otvorena potrosnja 9L a gradska 12 i vise a ti kako hoces :lol::lol:
 
Član
Imo je i gren devil bravo isad mu zao sto ga je prodo :D

A fino auto jos uvijek izgleda, nije ih tesko prodati, pogotovu trazeno kod mladjih vozaca, nisu puno para a cool izgleda
 
Top