12,5 litara na 100km!!!!!!!!!!!!!

12,5 litara na 100km!!!!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav
Zdravo ljudi nego da učinim uslugu svom kolegi on vozi opela Astru g i ima je već neki duži niz godina samo su se sad počeli javljati neki čudni problemi kao prvo kad da kontakt autu pojavi mu se ikona "groma" ali u vodoravnom položaju i kad auto odradi jedno minutu dvije ugasi se a s tim mu je i počela potrošnja da divlja pa je*o te kad mi je rekao da je gradske svukla 12,5 litara pa šta stručnjaci s BHTUNING foruma misle molim vas odgovorite!
 
Početnik
heheheh, to je extra, da je meni ta potrosnja sad bi krenuo na turneju oko svjeta:):)
salim se, koja je masina kod jarana? jel to neki dizlo pa se cudite ili?
 
Član
ta munja se pojavljuje kad je pumpa goriva pri kraju ko ima kontroli,ali ne pojavljuje se sama nikad ta munja,ili grom kako vec hoces oko nje ima jedna kockica,i to predstavlja pumpu...sad nek provjeri,a ako hoce kanister donijet cemo mu i sibice...:lol:
 
Član
Dajte, pa citam postove i lupate samo k'o maxim po diviziji!!!!!!1 Ljudi urazumite se malo, pa ako ne znate nemojte praviti od ovako lijepog foruma uzas!

Kao sto arminnn kaze, na dijagnostiku da se iscita, pa onda dalje znate koji pravac ganjati!
 
Član
Hvala ljudi to mu jedino i preostaje nego sam mislio da je možda imao neko sličan slučaj pa da me uputi u nekom pravcu
Pozdrav
 
Član
Hustler je napisao(la):
Pozdrav
Zdravo ljudi nego da učinim uslugu svom kolegi on vozi opela Astru g i ima je već neki duži niz godina samo su se sad počeli javljati neki čudni problemi kao prvo kad da kontakt autu pojavi mu se ikona "groma" ali u vodoravnom položaju i kad auto odradi jedno minutu dvije ugasi se a s tim mu je i počela potrošnja da divlja pa je*o te kad mi je rekao da je gradske svukla 12,5 litara pa šta stručnjaci s BHTUNING foruma misle molim vas odgovorite!

heh 12,5 litara, pa on se dzaba voza sta se zali...
 
Član
Ocito da nesto nije u dure sa autom, mozda negdje pusta gorivo na nekom od crijeva, kad se zagrije motor ili slicno, pa se ne primjeti,ili je pak poceo mjesati benzin sa gorivom....Najbolje majstoru pa nek on pogleda..
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ocito da nesto nije u dure sa autom, mozda negdje pusta gorivo na nekom od crijeva, kad se zagrije motor ili slicno, pa se ne primjeti,ili je pak poceo mjesati benzin sa gorivom....Najbolje majstoru pa nek on pogleda..

nisam nikakav majstor, al ne kontam ovo... :icon_rolleyes: jesi mozda ulje mislio??
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Ocito da nesto nije u dure sa autom, mozda negdje pusta gorivo na nekom od crijeva, kad se zagrije motor ili slicno, pa se ne primjeti,ili je pak poceo mjesati benzin sa gorivom....Najbolje majstoru pa nek on pogleda..

nisam nikakav majstor, al ne kontam ovo... :icon_rolleyes: jesi mozda ulje mislio??

:C Tako je zabuna, ulje, ulje...Benzin sa uljem...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Ocito da nesto nije u dure sa autom, mozda negdje pusta gorivo na nekom od crijeva, kad se zagrije motor ili slicno, pa se ne primjeti,ili je pak poceo mjesati benzin sa gorivom....Najbolje majstoru pa nek on pogleda..

nisam nikakav majstor, al ne kontam ovo... :icon_rolleyes: jesi mozda ulje mislio??

:C Tako je zabuna, ulje, ulje...Benzin sa uljem...

dizel je:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top