1 par Battle Ground 2

1 par Battle Ground 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nary vs ammel

pravila se znaju
radove poslati freeku na PM do 13.02 do 23:59
sretno!

76478985yr8.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/renault/2006-clio_sport/1600x1200/wallpaper_06.htm
 
ako moze za drugi par neka hondica pa da imam merak da radim jes da nisam nesto jak bas u photoshopu al da probam
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
ako moze za drugi par neka hondica pa da imam merak da radim jes da nisam nesto jak bas u photoshopu al da probam

Odabir auta se radi automatskim putem,znaci nebira to knox,jer to nebi bilo fer da se tako radi,vec bira komp.pa tako da neznamo koje ce auto biti!
 
u ovaj post ce se ubaciti konacni radovi..

Nary


Ammel:


Nary
kako vidim modifikavije nisu pretjerane, ali su uradjene sa ukusom.. mnogo mi se felge svidjaju. branik od BMW-a ti nije losa ideja ali si ga mogao malo bolje centrirati iako ni ovako ne bode u oci. ukinuo si brave ali bitnije, rijesio si auto nepotrebnih plastika te mu tako izgled uskladio..
ako imam primjedbu, onda je to na boju. boja kao boja je lijepa ali je za okruzenje pretamna..
sve u svemu, izgled auta opravdava njegovo ime..

Ammel:
ti si u drugu ruku pravio opseznije modifikacije. ali jedini novi djelovi su felge tako da se vidi da si se trudio.. boja mi se svidja..
ostatak vozila je prilicno lose izveden. kad si sjekao krov pocni zadnji prozoj je postao previse mal a vrata djeluju vece i neprirodno. svjetla su izgubila svoju agresinvost originala. ne kazem da ih nije trebalo dirati, vec ako radis svjetla pogledaj dobro auto i odredi najbolji oblik..
gdje je ime? mozda bi bolje razumio ovaj rad kad bi znao na sta si isao. zato mi ime treba..

Nary:

trud:7
izvedba:7
ime-auto odnos: 9

Ammel:

trud: 8
izvedba:5
ime-auto odnos: ?

moje oko :) kaze Nary je pobjednik!
pobjednik osvaja 5 poena! cestitam
 
Član
hvala svima a ammel i tvoj rad je dobar al jbg.
i ja sam na prvom battle-u ispao odmah:S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top