1.8 16v Golf 2 ZAMJENA MOTORA

1.8 16v Golf 2 ZAMJENA MOTORA

Početnik
E ljudi trenutno u autu imam 1.8 ovaj obicni GTI 8v ,al kontam da ubacim 16-ku ,hajde sta mi vi preporucujete da ili ne ......kolko para treba odprilike ??Hvala unaprijed
 
nihadGTI je napisao(la):
E ljudi trenutno u autu imam 1.8 ovaj obicni GTI 8v ,al kontam da ubacim 16-ku ,hajde sta mi vi preporucujete da ili ne ......kolko para treba odprilike ??Hvala unaprijed

ako je taj tvoj 1.8 digifant ja bi ostavio kako jeste manje trosi , pouzdaniji............. vidis kako cijena goriva skace tako da moje misljenje NE
 
Član
elektricar je napisao(la):
nihadGTI je napisao(la):
E ljudi trenutno u autu imam 1.8 ovaj obicni GTI 8v ,al kontam da ubacim 16-ku ,hajde sta mi vi preporucujete da ili ne ......kolko para treba odprilike ??Hvala unaprijed

ako je taj tvoj 1.8 digifant ja bi ostavio kako jeste manje trosi , pouzdaniji............. vidis kako cijena goriva skace tako da moje misljenje NE

;)
 
Član
kolega dzin 16v je mislio na oba motora sa k- glavom i sto se tice potrosnje tu su negdje,8v trosi 0.5 do 1l manje,a digifant nema smisla porediti sa k glavom;)
 
Početnik
Ma kod mene nije K glava ....i naravno da se osjeti i da bi se osjetila razlika u potrosnji to stoji ,i takodje mislim da nemoze nikad isto trositi niti bar blizu isto ,s obzirom da je sad pretesko naci dobar motor za koji bi se reklo da ce trositi manje jer nije pohaban ....mislim na 16v ,hvala na komentarima .......mozda ipak ostane ovako kako jeste
 
Član
Ja sam stavio ubrizgavanje digifant 8V na 16V, trosi isto ko 8v a ide ko na k glavi!
Probaj to da iskombinujes to je pun pogodak! ;)
 
Top