zmigavci nerade

zmigavci nerade

Član
u pitanju je pasat 2
instalacija mu je bila losa,ustvari jedno kablo je bilo izgorilo(od dugog svijetla) pa sam ja stavio novo,da nebi dje plano
al kad sam to sve spakovo,nerade zmigavci
kad se upale sve cetir odrade par puta pa stanu i oni
a kad se upali lijevi ili desni,lampica od zmigavca samo zuri
a i kad se upali pozicija zuri opet lampica od zmigavaca
sta bi moglo da bude?
 
Član
Nisam mjenjao relej
mjenjo sam samo kablo za dugo svijetlo od rucice za do centrale,i nista vise
 
Legend
U sustini, relej je taj koji daje interval za zmigavce, pogledaj da ti nije negdje na pola ispao ili pregorio u medju vremenu...
 
Član
Moguce da je da je pregorio,
gledo sam ga da nije napola ispo,ali nije
jel moguce mozda da dje ima kakav spoj,posto mi kad upalim poziciju zuri lampica od zmigavaca
 
Imao sam jedan takav slucaj i relej je bio u pitanju.. kad dam lijevi ili desni zmigavac samo svijetli kontrolna lampica zmigavaca a oni ne migaju... ovo ostalo sto se tebi desava nisam ni gledao... zamijeni relej pa vidi, to bi trebalo biti to ;)
 
Član
Imao sam jedan takav slucaj i relej je bio u pitanju.. kad dam lijevi ili desni zmigavac samo svijetli kontrolna lampica zmigavaca a oni ne migaju... ovo ostalo sto se tebi desava nisam ni gledao... zamijeni relej pa vidi, to bi trebalo biti to ;)

Probat cu relej zamjenit
a jesul tebi radila 4 zmikavca kad se ukljuce
 
BHT Ovisnik
da ne otvaram temu ja isto imam problem od kada sam kupio volva, kada upalim sva 4 i ako rade koji minut,odnosno duze vrijeme oni zablokiraju, tj. svijetle kao pozicije, ugasim ih,upalim lijevi samo svijetli,tako i desni,ne trepcu i nako nekog vremena kada ih ugasim pa ponovo upalim prorade
 
Član
da ne otvaram temu ja isto imam problem od kada sam kupio volva, kada upalim sva 4 i ako rade koji minut,odnosno duze vrijeme oni zablokiraju, tj. svijetle kao pozicije, ugasim ih,upalim lijevi samo svijetli,tako i desni,ne trepcu i nako nekog vremena kada ih ugasim pa ponovo upalim prorade

e to je isto i u mene
samo sto u mene ne prorade nikako
 
pa ti onda sa rucice nisi nesto dobro spojio... da sam na tvom mjestu prvo bih probao sa zamjenom releja, jer ako utvrdis da nije do njega onda ispituj instalaciju jbg nema ti druge
 
Član
kod mene je takva slicna situacija bila, da bi mi kad ukljucim 4 zmig radili malo pa ostala upaljena lampica na tabli a zmigavci radili kao pozicije, kriv je bio prekidac 4 zmig pravo neki spoj! :facepalm:
 
Top