Zanimljiv ogLas G3

Zanimljiv ogLas G3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naleti na zanimljiv oglas za vlasnike VW Golf III. Dakle pogledajte sami o cemu se radi...
http://www.market.ba/oglas/83677
 
Član
meni licno, samo zadnji moze proci, naravno uz mrezice... a ovo ostalo, skroz beze, pogotovo ovaj prag, a raja ga uveliko stavlja...
 
Legend
meni se iskreno ovo ni malo ne svidja..........eto moje misljenje,jedino onaj spoilercic na krovu nije los.....

a pogledajte ovo...jel mi se cini il su nejednaka ova 2 djavola na krajevima?? hehe
slika_83677.2.jpg
 
Član
malo je lijevi bucmastiji i kraci od desnog otvora...kako god, meni se nista ne svidja od ovog kita, previse extremno za mene, nije mi takav ukus... a znam ovog golfa, ima finu mjuzu u gepeku hehe :D
 
Član
ma joooj, ako radis tako nesto onda se radi da bas valja. bolje ostavit normalno tj fabricki, nego stavljat sranja na auto...
 
Član
Ne znam, po meni ovo nije loshe, sa obrzirom da je u bih malo oni koji su spremi ovako nesto uraditi, ja bi bio sretan da ima ovak nes slican set spojlera za g2 uzet za 300km...
 
Član
osobno poznajem momka od pocetaka smo u AMK Nitro
sam je sebi radio kompletne spojere i o bez pravih uvjeta za rad tako da je ulozeno mnogo truda rada i muke a dosta para takodjer momak je poceo ovo raditi bez skoro ikakvog tehnickog znanja o izradi spojlera tako da su ove greske zanemarive
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
osobno poznajem momka od pocetaka smo u AMK Nitro
sam je sebi radio kompletne spojere i o bez pravih uvjeta za rad tako da je ulozeno mnogo truda rada i muke a dosta para takodjer momak je poceo ovo raditi bez skoro ikakvog tehnickog znanja o izradi spojlera tako da su ove greske zanemarive

Pozz ti tog momka, i reci da je extra ispalo, ako nema iskustva sa tim,a tek uvjeta... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top