Zamjnea felgi i pomoc nekog clana iz cazina

Zamjnea felgi i pomoc nekog clana iz cazina

Početnik
javio mi se covjek i zeli da mijenjamo felge.U njega su 18ke sa gumam aali brabusove od merca.Prvo je htio da nadoplatim a sada zeli 1 za 1 pa mi to sumnjivo da nisu felge krive udarane i sl.
evo slika felgi
http://www.pik.ba/artikal/1675302/felge-18/

i da mijenjao bi za moje s line sa audia


EDIT ako je moguce da neko ko je iz cazina provjeri kakve su felge i u kakvom su stanju pa i ako moze neka ih provjeri na masini platit cu mu hvala
 
Član
RE: Zamjnea felgi

sry drug ja ne bih nikako, nekako tvoje dosta ljepse i vjerujem da bolje stoje ove tvoje org...
 
Početnik
RE: Zamjnea felgi

golf2 je napisao(la):
sry drug ja ne bih nikako, nekako tvoje dosta ljepse i vjerujem da bolje stoje ove tvoje org...

Meni se felge iskreno svidjaju i ako bi imao ovakve islo bi poliranje istih i tek onda na auto znaci poliranje do ogledala a i zelim preci na 18 samo mi iskreno sumnjivo jer prvo hoce nadoplatu pa onda 1 za 1 i pored toga on se meni sam javio a ne ja njemu :icon_question:
 
Početnik
Hvala vam momci,poslat cu vam njegov info na pp pa ako vam nij eproblem sutra otidjite pa pogledajte ;)
 
Član
Javljao se i meni onaj lik,i iz aviona se vidi da su mu felge taraba...

Koliko ti cijenis svoje felge? Posto ja ganjam da uzmem sebi zimski setup...
 
Početnik
Lexillium je napisao(la):
Javljao se i meni onaj lik,i iz aviona se vidi da su mu felge taraba...

Koliko ti cijenis svoje felge? Posto ja ganjam da uzmem sebi zimski setup...
Nebih prodavao vjeruj jedino mjenjao za neke druge fine ako imas.Jer ja nemam nijedne osim ovih tako da ja nebi imao na cemu vozit ;)
 
Početnik
Gele je napisao(la):
Javljao se i meni za felge, da mu dam rucni sat i jos neke love

:lol::lol::lol::lol: ovaj isti doboj doe svima nudi felge samo sto je doboj nudio reno slep sluzbu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top