Zakon o zatamljivanju stakala

Zakon o zatamljivanju stakala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kakav je sad zakon o zatamljivanju stakala?Pricao sam sa jednim covjekom kaze da se uopste ne smije zatamljivati stakla.Jedino ako je fabricki zatamljeno moze proci.
 
Slavko je napisao(la):
Kakav je sad zakon o zatamljivanju stakala?Pricao sam sa jednim covjekom kaze da se uopste ne smije zatamljivati stakla.Jedino ako je fabricki zatamljeno moze proci.

Dobro ti je i rekao, ne moras boldovat, bilo je jedno vrijeme zadnja bocna da se smiju, ali mislim da sad i to ne smije....

A u ostalom, kako gdje i kako kad, sve zavisi od policajaca.... ali po zakonu ne smijes! I prelistaj forum ima 1001 tema o tome...
 
Član
Slavko je napisao(la):
Kakav je sad zakon o zatamljivanju stakala?Pricao sam sa jednim covjekom kaze da se uopste ne smije zatamljivati stakla.Jedino ako je fabricki zatamljeno moze proci.

ja obavezno sva zatamnim osim prednje šajbe, ali lijepo uradim da se ne zna kad se spusti staklo odakle folija počinje, jer na tehničkom pregledu ako se vidi gdje folija počinje oni će vratit auto, ali ako je dobro odrađeno i ne gledaju, naravno to ti neće proć na golfu 2, kadetu i tim starim autima jer znaju da to ne može biti orginal. ali po zakonu se ne smije zatamnit niti jedno staklo, međutim zako je tu da se krši ili poštuje
 
Administrator
Eto samo da si malo pogledao temu iznad mogao si naci odgovor. Čak ima link da skineš i zakon o tome šta smiješ a šta ne :)

LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top