yugo masina :)

yugo masina :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa najjaci motor je 1.3, mogao bi ovaj novi 155, bar vjerujem, jer nisam bio prisutan tolikoj brzini u yugu:icon_smile: znam samo da ako stanes u brdu na semaforu, da ce biti veoma tesko da krenes :lol:
 
Član
ja dok sam imao 45' plafon mu je bio 130km/h al se poceo trest ko kurban jos 4tak mjenjac.., nije bilo laga jer me jaran pratio iza zbog tacnosti
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
A sta je sa yugicem 1.6, 98KS?

postoji:icon_question: joooooj :) pa to ide kao moj crx :lol::lol:

U Floridi ima, a i u Yugu. Sad, ne znam koliko je proizvedeno, ali je postojao sigurno! Cak je bila i opcija klima uredjaj, servo volan, podizaci,... Za Yuga i Floridu, da ne pricamo.:cool:
 
Član
e evo ovde ima jedan dobar yugic 1,6 16 ventila 90hp http://www.pungas.com/forum/yugo-16-16v-t-11506.html
 
ja sam se vozio u starom yugi 150 km/h :D doduse morali smo zatvoriti prozore da ne bi ispali kroz njih,jer se yugo treso' ko lud :lol: :lol: :lol:
 
Član
Ljudi, ko nije iskusio 150 na sat u yugu, ne zna sta je propustio....Verujte mi, neopisivo je, to se trese sve zivo, klima, kao da ide 350 a ne 150....Svaka cast majstoru koji je izvuko ovo sa slike :cool::cool::cool:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Ljudi, ko nije iskusio 150 na sat u yugu, ne zna sta je propustio....Verujte mi, neopisivo je, to se trese sve zivo, klima, kao da ide 350 a ne 150....Svaka cast majstoru koji je izvuko ovo sa slike :cool::cool::cool:

Iskusio sam i vise.:cool:
Dok sam zivio u Novom Sadu, drugar kupio Yuga trkackog sa Miseluka.
160 sa polu-spaljenom lamelom, to je dozivljaj!:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top