XXXXXXXXXXXx PUUUUN ! :)

XXXXXXXXXXXx PUUUUN ! :)

Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

ko li je ovaj pa je uspio ugrabiti reventona ....
hoj koliko auto...a tacno kao da vozis avion sve je udeseno ....
nebi smio ovo vozit :D
btw da li ce ga kazniti ?

p.s.ma kakvi muslimani, skromnost je odlika pravog muslimana...
a seicima je samo upala kasika u med ni krivi ni duzni imaju sta zele i zanemaruju vjeru kojoj se klanjaju...novac kvari ljude!
 
Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

ludi su definitivno,,treba se vozit ovom brzinom jbt. kolko li oni imaju para:cool:
 

IGY

Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

meni nije jasno ovolika brzina, a lampe ud ulicne rasvjete jedva da prolaze auto :S
 
Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

mozda zato, sto nije kod njih kao "ovdje" razmak izmedju rasvjete bubam nekih 40m... osvjetljene su im citave ceste, ali pustahija, pustinja, velik prostor, pa su dosta udaljenije jedna izmedju druge... pa se ima osjecaj manje brzine...
 
Legend
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

Limpi je napisao(la):
mozda zato, sto nije kod njih kao "ovdje" razmak izmedju rasvjete bubam nekih 40m... osvjetljene su im citave ceste, ali pustahija, pustinja, velik prostor, pa su dosta udaljenije jedna izmedju druge... pa se ima osjecaj manje brzine...

jesi li ti pogledao video?
pogledaj ga jos jednom:D
 
Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

pa u pocetku su "lampe" sporije, pa kasnije nesto brze, moze biti i do kamere... a auto stroj, sto ga ne bi mogao nabit... a ovo sto sam gore rekao stoji, vozio sam se "dole" kod njih, nekih 140km/h se vozis, navecer, ugasena svjetla, kao da stojis, nikad do sljedece lampe doci...
 
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

I vidi se da mu je kamera losa, ne moze ni top speed na kraju uhvatiti kako treba, dali sve pare na auto pa stede :lol:
 
Član
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

ma mobitelom, 2mp kamera, valja otic babi i reci de nalij do vrha :D
 
Legend
RE: Bismillah irahman irahim pa PUUUUN ! :)

svaka mu cast,kao sto je neko u commentima na youtube napisao,jedini video kako ga neko pari .... sve ostalo je samo review
 
Top