World of Warcraft pitanje

World of Warcraft pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav raja...

jucer dobijem igru gore iz naslova na 4 CD-a i neke patceva na 1 DVD al nikako instalirati, instalirao sam sve sa ta 4 CD-a i onda onaj Patch koji se zove THE BURNING CRUSADE, al nikako ne mogu da se konektujem niti udjem igram online..

cuo sam da je potreban i neki CD key kupiti ili nabaviti vec. pa ako neko igra ovo cudo, svaka pomoc je dobro dosla da me malo uputi, jer koliko znam igra je Droga u cyber svijetu.

Unaprijed Hvala

pozdrav

tepSIJA
 
Član
Igrao nekad davno...
Valjda moras da imas acc da bi igrao
Onda moras da imas cd key orginal il vec kako se ti snades
A kako se acc pravi nezz zaboravio , mozel odma na pocetnos trani kad imas ono user name i pass imal tu ide da se pravi acc , vidi probaj , a trebas imat CD key kolko znam bez toga nemoze
 
Član
treba imat account,trial se moze otvoriti na 10 dana,kasnije se placa mislim 15 eura mjesec,nisam siguran
 
Član
mogu provjerit sa jaranom ja mislim da moras kupit orginal igru tj. cd key i svaki mjesec placas pretplatu 30-40 maraka a OD MENE TOPLA PREPORUKA DA NE POCINJES ... ZNACI NAJTOPLIJA PREPORUKA NE UCI IGRATI !
 
N

nenad

Moj jaran to igra vec 2 godine, non-stop i prava je OVISNOST! On placa oko 12-13 eura mjesecno, placa karticom.
Napravis account trial i igras 10 dana, onda da bi nastavio igrat upises cd key. Kad kupis igru moras dobiti i cd key uz nju.
 
Član
probat ću te spojiti s priateljom, hajvan teški, đabe se more namjestiti koliko sam skonto od njega, ne spava nikako. moje mišljenje jebla ih dota :lol::lol::lol::lol::lol:
 
tepsija bolje nemoj zapocinjat sa tom drogom,licno nisam igrao ali od poznanika i jarana ko god igra zapostavio je totalno drustveni zivot.

Ozbiljno ti velim,zapostavit ces punta:icon_twisted:
 
Član
Ma kakvo placanje Placas ako oces da igras na orginalnim serverima , meni je bezveze davat pare na igru , imas druge servere koji se ne placaju znaci samo igras staces placat nisi l00d
 
N

nenad

Kako je meni jaran objasnjavo imaju neki divlji free serveri, ali kaze da ti nisu zanimljivi.
 
Legend
glupa igra drama
unistili su car warcrafta..
kad se samo sjetim expanzija reign of chaos ili frozen throne,
ovaj wow je smece obicno
 
Član
uh warcraft 2 zakon,kad se sjetim..kupio origigi u zg,150 maraka bio sa expanzijom,igro dan i noc
a prije tog dobio na disketama prvi dio warcrafta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top