web stranice americkih pijaca

web stranice americkih pijaca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima li tko stranicu na kojoj se mogu pogledati cijene automobila na americkom trzistu,naravno mislim na polovne automobilee.
bas me zanima..jer u mom kraju se pocelo ludo uvoziti iz amerike automobili.. kazu da je tamo dosta jeftinije..
npr novi passat 2006godina od 7000dolara pa nadalje..
pa bi rado to pogledati..
:ferrari:
 
BHT Ovisnik
RE: web stranice americki pijaca

a zanima me,jel velik problem naci nekoga tko ce ti to uzet,kolko je sve to sigurno
 
RE: web stranice americki pijaca

meni nije problem uvoz..imam jednog rodaka sto uvozi auta iz amerike..pa prodaje.
 
Član
RE: web stranice americki pijaca

www.cars.com , kad ti trazi zip, upisi 10110, a onda tamo stavi "all" za lokaciju auta.

I izbacit ce ti ih kamaru...
 
Član
Uvoz iz SAD-a sucks. Za odredjene stvari na vozilu nema alata (drugaciji standard) a i prilikom uvoza moze doci do ostecenja na autu kao i to da se navuce korozije. Covjek narucio prosle godine iz SAD-a Golfa mk4 i kada je otvorio haubu, imao je sta i da vidi. Po citavom motoru se navukla korozija. Isto tako, jedan je narucio neku Hondu, i kada je dosla vamo, po citavim vratima se navukla korozija. Naravno, postoje i oni koji garantuju za auto tijekom transporta, ali u tom slucaju cijena nije 1500, nego duplo skuplja...
 
Član
Americka auta se punooooooo razlikuju od nasih, zato to ne bih nikome preporucio da uvozi... Jesu jeftinija i sve je bajno do prvog servisa.. Onda nastaju muke i sto zapetljancija... Sa kim sam god pricao, ljudi su bili negativni prema tome uvozu... Kako kazu: nemam ja para da kupujem jeftinije, jer ce me jeftinije poslije izaci skuplje....
 
Član
ja znam da dosta japanski auta za američko tržište izgledaju drugačije nego ova na evropskom a tek kakvi su motori...
a uvoza ima,sve se uvozi,ovde ima honda akord američka,ima još neki auta,ali onaj ko uvozi i prodaje
to mu nije bitno jel razlika ,bitno je prodati :cool:
 
Član
u americi je regularni benzin 93 oktana, i ECU automobila je programiran na to gorivo, onda ima jos mali milion stvari koje su drugačije kod ame automobila :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top