VW Polo 1.9 D 2008 god

VW Polo 1.9 D 2008 god

Član
Ovo je moja vozilica,
Polo 1.9 D, 47kw 64ks, od opreme ima klimu, elektricne podizace x 2, elektricne retrovizore, airbag x 2, mislim da bi to bilo to
 
Član
ja mislio moja :icon_rolleyes:

mogao si jos makar jednu recenicu napisat, ne naplacuje se :D
 
Pravo lijep polo ;) ne treba mu puno da bio exstra :cool:

kakvi su planovi dalje :icon_question:

samo sto kavaz rece upravu je :cool: malo vise informacija stavi u taj prvi post ;)
 
Član
Godinu dana sam vozio ovakvog pola, doduše sa 1.2 benzincem. Jako dobro auto, kvalitet na visokoj razini. Pogotovo unutrašnjost.

Taj motor nije trkač ali je jako izdržljiv i zahvalan. Dobar izbor;)

Sretno.
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Pravo lijep polo ;) ne treba mu puno da bio exstra :cool:

kakvi su planovi dalje :icon_question:

samo sto kavaz rece upravu je :cool: malo vise informacija stavi u taj prvi post ;)

pa ne znam ni sam odakle da pocnem, kao prvo volio bih alu felge da mu stavim i 30% da ga zatamnim

ZELA GTI je napisao(la):
Godinu dana sam vozio ovakvog pola, doduše sa 1.2 benzincem. Jako dobro auto, kvalitet na visokoj razini. Pogotovo unutrašnjost.

Taj motor nije trkač ali je jako izdržljiv i zahvalan. Dobar izbor;)

Sretno.

hvala druze, nadam se da ce me sluziti, za sad sam zadovoljan i svidja mi se autic
 
[/quote]
pa ne znam ni sam odakle da pocnem, kao prvo volio bih alu felge da mu stavim i 30% da ga zatamnim
[/quote]


za pocetak odlicna odluka dosta ce ga promijenit na bolje ;)

sretno da krenes polahko i sigurno :cool:
 
Član
pa ne znam ni sam odakle da pocnem, kao prvo volio bih alu felge da mu stavim i 30% da ga zatamnim
[/quote]


za pocetak odlicna odluka dosta ce ga promijenit na bolje ;)

sretno da krenes polahko i sigurno :cool:
[/quote]

mislim da ce mu to za pocetak znatno promjeniti izgled a onda cemo vidjeti sta je dalje na redu :icon_smile:
 
Član
evo jos jednog Pola u garazi;);)

Sve nas je vise tu. Svidja mi se ovaj,dobra mu je boja. Kakve mu felge i ima da zvoni;);)
 
Član
super izgleda polo, planovi sljedeci: sve u boju auta, folije, crne felge, spustanje, tamniji farovi od pola GTI, i to je neka osnova
 
Član
mislim da ce ovako prezimiti, a u proljece nesto cemo mijenjati. ne bih ga spustao i radio neke dorade tipa sportskog automobila jer je 1.9 d i snaga mu tome ne odgovara. samo estetski bi ga malo dotjerao felgama i folijama mada bi volio i farove da promjenim jerbi mu puno ljepse stajala crna sjenila od gti-a
 
Član
lijep polo pravo, lijepo si to isplanirao, i jos sto kaze astra ofarbaj sve u boju auta puno mocnije ce izgledat, imam jednog istog samo sportline 1.4 i extra je autic... nek bude sa srecom ;)
 
Top