VW Passat 3bg highline

VW Passat 3bg highline

Član
Posle renoa izletio još jedan fin autic za vozanja. do neke mjere "napucan" :D
kupljeno auto takvo kakvo jest , tek uvežen,
a uz auto sam dobio gewinde, alu felge, xenon farovi + rezervni jedan far, full led osvjetljenje sa hlađenjem, kožni enterijer alcantara, zatamnjena stakla, nekoliko nalijepljenih stickera, "kicker" zvučnici u vratima , i clarion DVD 7" 2DIN touchscreen ,bluetooth, navi, rikverc kamera ali je on u kvaru ,pa se nadam da će mi ga majstor u ponedjeljak popravit, već sam ugovorio

Auto je 1.9 TDI 96 KW , ručni mjenjač, sumnjam i da ima neki chip jer je jako živahan al to i nije bitno
u ponedjeljak ide na registraciju i onda gas
evo par slika al bit će ih još dok se to malo očisti i sredi



WP_20140531_027.jpg WP_20140531_028.jpg WP_20140531_15_28_44_Pro.jpg WP_20140531_15_29_14_Pro.jpg WP_20140531_025.jpg WP_20140531_031.jpg WP_20140531_032.jpg
 
Poslednja izmena:
Prijatelju moj to ti je definitivno naopako namontirano, msm zadnje gewinde podesavanje opruge, sad sam pitao i kolegu marexa i on kaze da je naj vjerovatnije naopako, ja se malo prije cudim nije valjda reko da sam ja naopako svoje stavio hehe, kad ono te tvoje su naopako.
Okreni ti to, lakse je i podesavat kad je taj gewind dole.
A sto se tice tog skripanja itd nebih ti znao rec pokusaj okrenit pa vidi :)
I passatic je kultura samo ga jos malo utegnuti i to je to. ;)
 
Član
Nista ne brini za zadnje opruge, svejedno je kako je okrenuta, samo ti je gore malo teze za stelovanje visine ;) Fin passat, neka je sa srecom, da se navozas :)
 
Nista ne brini za zadnje opruge, svejedno je kako je okrenuta, samo ti je gore malo teze za stelovanje visine ;) Fin passat, neka je sa srecom, da se navozas :)
Da dario al opet je pogresno kad gledas :)
I ja msm cak da nije bas pametno ako mu ostane tako okrenuto jer obim opruga zadnjih nije isti ako su orkenute tako kao u njega jer sad mu je onaj dio gdje obim opruge veci dosao gore blizu amortizeru, i kao sto on kaze kad se auto nagne skripi mu mozda mu cak i struze za amortizer, jer je malo knap kao sto i vidis na slici, e sad ne znam kako ce bit kad se okrene onako. ;)
 
Član
vidjet cemo sta ce se desavat s autom u sledeca 3-4 dana, u pregovorima je neki e46 bmw, pa mozda pasat bude odma na prodaji. I ja sam guglao i nasao da u ovom slucaju nema veze kako je okrenuta opruga, jest da je ovako teze stelovat visinu, al ja ga stelovat svakako necu, ovako mi je tamam , ponekad se zacuje i grebanje naprijed desno u slucaju kad motam naglo lijevo.
da je meni ovaj radio upalit a ostalo manje vise
 
Član
danas sam imao slobodnog vremena, pa sam prednje zvučnike ponovo spojio, zice oksidirale, usput sam polomio dosta onih nosača od tapacirugna :D
naprijed su i skretnice, odvajaju srednji i visoki ton, pozadi u vratima su takođe kickovi wooferi .
sutra idem taj radio rješavat i registraciju uradit, danas sam radio opet spajao, hajde nadao se da će proradit, kad slučajno uštekam USB stik, odma se začu "beep" u radiju i poče pjevat muzika, tiho skroz da se jedva čuje, na + i - ne reaguje nit ima slike, samo cujem da je na stiku pustio pjesmu br1.

WP_20140601_001.jpg
 
Top