VW Golf VI - Rendane fotke

VW Golf VI - Rendane fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dizajneri su uspjeli skinuti zastitu sa Golfa i malo su se dodatno poigrali pa nam napravili GTI izvedbu.

Prosudite sami izgled "Novog" Golfa

9080103.009.Mini1L.jpg


9080103.009.Mini2L.jpg


9080103.009.Mini3L.jpg


9080103.009.Mini4L.jpg
 
Legend
Preuzeto sa:

http://www.worldcarfans.com/9080103.009/artist-rendering-of-vw-golf-vi-gti
 
Član
ja sam oduvjek volio golfove alo ovo sranje je katasrtofa, isti 5-ica samo sto je ovo sranje ruznije... i ako je ovakva Gti izvedba....onda moguz mislit kako je sranje najosnovniji model
 
Član
osudjeno na propast od pocetka cim nisu uveli novi dizajn, nego "osvjezili" odnosno bolje reci usrali stari dizajn...
 
Član
Novi wv dizajn je meni bio vishe nego dobar, passat novi, golf, eos, tuareg svi izgledaju extra, a ovo je fakat ocajno ... :(

Nadam se da nece biti ovakav, jer je ovo fakat ruzno.
 
Član
haman da ce i oni morat nesto novo izmislit, ovo im je isfuralo...i ime bi cak trebali promijenit...
 
Član
Da onom gore stva siru gumu,moglo bi se i reci da ima crvenu krv u sebi,a ovako mi i nije nesto posebno!
 
Član
ma opet kazem isto koliba bezveze jedini golf kojeg volim i koji zasluzuje respect je golf 1 gti naravno
 

edo

Član
toliko kompleksa i mržnje prema nekom modelu nema nigdje,ali djabe opet je u vrhu po nekim stvarima...sviđao vam se ili ne njihov dizajn traje...i zato je uvijek u vrhu,kako makon predstavljanja tako i nakon 5-6 godina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top