VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

Član
Pozdrav prije svega... Dugo vec sam clan ali nisam bio pretjerano aktivan, pa sam evo sad odlucio da predstavim svoj autic...

Znaci, kako vec i sam naslov kaze, u pitanju je Golf "dvojka" GTI 1.8 8v (DigiFant) 112KS...

Nema nekakvih pretjeranih modifikacija, sve sam polako vratio u OEM fazon (kad sam ga kupio bio je malo traljav, sa previse "cuninga" tipa m3 retrovizora, kineskih brava, farbanih pijacarskih branika u komplet, rubovi i pragovi su bili takodje farbani, za sada sam sve to polako skompletirao i vratio u, tako reci, originalno fabricko stanje sem zadnjeg branika kojeg js nemogu da nadjem da je original)...

Sto se tice opreme i izgleda, znaci standardno ono za jednog GTI-a, tu su servo, el. podizaci, siber, board comp., profilisani sicevi, diskovi napred i pozada, centralna, daljinsko, gti rubovi, pragovi, duboki branici i sl., a sto se modifikacija tice tu je maska bez znaka, ATS Cup 15", napred gewinde, pozada jednosmjerni tvrdi amortizeri sa crvenim oprugama, K&N filter, EUS izduv, sportski volan, rucice za brisace i migavce od trojke gti takodje sa funkcijama za board, kristalni angel eyes farovi (nisu pijacari), kristalne stopke crveno-bijele, zatvorena brava gepeka, kristalni migavci sa pozicijama, silver gti logo na lajsnama, plavo osvjetljenje instrument table, itd...

Konstantno se nesto radi na autu, naravno koliko vrijeme i mogucnosti dozvoljavaju... :)

Da ne duzim pricu vise, evo malo slikica pa pogledajte o cemu se radi...





Eto, to je to otprilike...
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

pravo fin golf,svidja mi se,baci nam i koju sliku unutrasnjosti da vidimo sta ima unutra:icon_biggrin:;);)
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Evo tu je koja slika unutrasnjosti...


A ovako izgleda sa novim branikom napred...
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

A neki dan sam radio malo nesto i po pitanju maske...

Znaci uklonjena je obrvica i ofarban rub u crveno...
(nemam jos pravih slika ali evo da se vidi o cemu se radi)



Eto, to je to za sada otprilike... Sto se nekakvih planova za ubuduce tice, tu su BBS RM012, mozda i farbanje u neku drugu boju i naravno jaci motor, e sad sto se tih stvari tice "o tom po tom"... :)
 
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Kad vlasnik zna sta radi ostalima je samo da ga hvale ;)
Svaka cast ;) exstra sredjen golf i dobro ocuvan :cool:
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Hehehehe... Hvala, hvala... :) Ovo mi je drugi po redu, na prvom sam se ucio, sada znanje prenosim na ovoga i sve to ide malo drugacijim tokom... :) Nema vise "djiki-miki", sad samo kulturica... :)
 
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

vanjav je napisao(la):
Hehehehe... Hvala, hvala... :) Ovo mi je drugi po redu, na prvom sam se ucio, sada znanje prenosim na ovoga i sve to ide malo drugacijim tokom... :) Nema vise "djiki-miki", sad samo kulturica... :)

Znaci iz iskustva sad ide samo najbolje ;)
 
Početnik
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

fin GTI .. vidio sam ga jednom u pd slucajno ...


pozz za komsiluk
 
Top